AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Przed nami wrześniowy weekend z seniorską piłką na terenie okręgu piotrkowskiego. Deszczowa aura z pewnością nie ułatwi gry piłkarzom, a my mamy nadzieję, że wszystkie zaplanowane na sobotę i niedzielę mecze uda się rozegrać. Poniżej obsada sędziowska spotkań KEEZA Klasy Okręgowej, Klasy A i Klasy B. Może ona w każdej chwili ulec zmianie.

promocja keeza

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa 2
(sobota – 18 września)
16:00 – GKS II Bełchatów – Orzeł Parzęczew – Konrad Bednarek
16:00 – Stal Niewiadów – Świt Kamieńsk – Wojciech Kretek
16:00 – Szczerbiec Wolbórz – IKS Inowłódz – Igor Gierasimiuk
16:30 – Polonia Gorzędów – Pilica Przedbórz – Grzegorz Muskała
16:30 – LKS Lubochnia – Astoria Szczerców – WS Skierniewice
(niedziela – 19 września)
15:00 – Omega II Kleszczów – Ceramika Opoczno – Mateusz Kowalski
16:00 – MGKS Drzewica – UKS Concordia 1909 Piotrków – Tomasz Lewandowski
16:30 – Start Lgota Wielka – Włókniarz Moszczenica – Grzegorz Muskała

Klasa A
Grupa 5
(sobota – 18 września)
15:00 – Pilica Tomaszów – Relax Czerniewice – Marcin Jakubik
16:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – LKS Wola Wola Chojnata – Katarzyna Bryk
16:30 – LKS Białaczów – Kasztelan Żarnów – Jakub Czech
(niedziela – 19 września)
11:30 – Korona Stary Dwór – RKS Rzeczyca – Dawid Jałmużna
16:00 – KS Poświętne – Olimpia Wola Załężna – WS Skierniewice
16:30 – LKS Mniszków – LKS Radzice – Hubert Gawłowski

Grupa 6
(sobota – 18 września)
15:00 – Victoria Żytno – Motor Bujniczki – Hubert Gawłowski
16:00 – KS Grocholice – Start Niechcice – Robert Rybak (na zdjęciu)
16:30 – GUKS Gorzkowice – ESPN Bełchatów – Dawid Jedliński
16:00 – LKS Mierzyn – Zapał Krzętów – Mateusz Kowalski
(niedziela – 19 września)
16:00 – Piast Krzywanice – LKS Wola Krzysztoporska – Igor Gierasimiuk
16:30 – ViS Gidle – Czarni Rozprza – Michał Ledwan
16:30 – Victoria Woźniki – LUKS Gomunice – Emil Giermata

Klasa B
Grupa 4
(sobota – 18 września)
16:00 – Luciąża Przygłów – Skalnik II Sulejów – Paweł Kula
(niedziela – 19 września)
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – LKS Dobryszyce – Szymon Zieleniak
16:00 – Atom Januszewice – Lechia Bełchtów – Kacper Jakóbik
16:00 – Ceramika II Opoczno – Ruch 1951 Chrzanowice – Katarzyna Bryk
17:00 – Mazovia Tomaszów – Czartoria Ręczno – Piotr Kaczmarczyk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments