Damian Makuch przesądził o wygranej

Unia Skierniewice wygrała po raz piąty w tym sezonie mecz grupy pierwszej III ligi. Podopieczni trenera Piotra Kocęby pokonali na swoim boisku Znicz Biała Piska 3:2 (1:1), a gola na wagę trzech punktów strzelił tuż przed końcem spotkania Damian Makuch. Skierniewiczanie mają teraz na koncie 16 punktów i plasują się w czubie ligowej tabeli.

Mecz dla miejscowych rozpoczął się fatalnie, bo już w 5. minucie stracili gola po strzale Patryka Gondka. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Piotr Kłąb. Po zmianie stron trwała wyrównana walka, a w 64. minucie Maciej Wilanowski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 2:1. W 78. minucie czerwoną kartką upomniany został Patryk Ołów ze Znicza, ale nie przeszkodziło to gościom w doprowadzeniu do remisu. Skierniewiczanie grali jednak do końca i tuż przed końcem Damian Makuch zdobył bramkę na wagę trzech punktów.

Unia Skierniewice – Znicz Biała Piska 3:2 (1:1)
Piotr Kłąb 44, Maciej Wilanowski 64, Damian Makuch 90 – Patryk Gondek 5, Łukasz Kuśnierz 82

Unia: Wlazłowski – Kowalczyk, Waśniowski (46′ Makuch), Szczodry, Ogłoziński – Winkler, Wilanowski, Nowak, Drabik – Jasiński (46′ Berłowski), Kłąb (83′ Kurtanidze).