Cenny triumf KS Sand-Bus Kutno

KS Sand-Bus Kutno kontynuuje dobrą serię meczów bez porażki w grupie pierwszej III ligi. W niedzielę podopieczni trenera Dominika Tomczaka (na zdjęciu) pokonali na wyjeździe Błoniankę Błonie 2:1 (1:1). Dzięki zwycięstwu KS ma już na koncie 14 punktów i plasuje się w czołówce ligowej tabeli. O wygranej zdecydowała bramka Damiana Szczepańskiego z 87. minuty.

Pierwszy gol w tym meczu padł w 32 minucie, a jego autorem był Krystian Białas. Dla tego zawodnika to pierwsza w tym sezonie bramka w meczu ligowym. Przyjezdni mogli po pierwszej połowie prowadzić wyżej, ale nie wykorzystali kilku dobrych okazji. Natomiast w 39. minucie prosty błąd defensywy KS wykorzystali miejscowi i za sprawą Rafała Włodarczyka doprowadzili do remisu.

Rozstrzygnięcie meczu padło w 87. minucie po golu rezerwowego Damiana Szczepańskiego. W końcówce Błonianka zerwała się jeszcze do ataku, ale defensywa gości nie dała się zaskoczyć. W najbliższą sobotę (25 września) kutnowianie podejmą rezerwy ekstraklasowej Jagiellonii Białystok.

Błonianka Błonie – KS Sand-Bus Kutno 1:2 (1:1)
Rafał Włodarczyk 39 – Krystian Białas 32, Damian Szczepański 87

KS: Wolański – Skawiński, Kasperkiewicz, Kraśniewski, Torrado – Kralkowski, Niedzielski, Ostrowski (60′ Świątek), Kacela (60′ Boczek) – Patora (70′ Cudowski), Białas (70′ Szczepański).