AKTUALNOŚCI
Dwie porażki reprezentacji ŁZPN

Porażkami reprezentacji ŁZPN (Under 14 i Under 13) zakończyły się spotkania z rówieśnikami ze Świętokrzyskiego ZPN, do których doszło w Aleksandrowie Łódzkim na obiektach im. Włodzimierza Smolarka. Starsza drużyna przegrała w pucharze im. Kazimierza Deyny 2:3, a bramki dla ŁZPN zdobyli: Maksymilian Sterniczuk i Bartosz Bugała.

GKS Bełchatów

O rok młodsi zawodnicy (puchar im. Kazimierza Górskiego) przegrali zaś 1:3, a honorowe trafienie zaliczył Fabian Olejniczak. Za dwa tygodnie rywalem ŁZPN będą drużyny Mazowieckiego ZPN.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Steve
2 miesięcy temu

Takiego patosu to nie było nawet za Potoka. Panie Adamie czas na zmiany, powinien Pan odejść. Dlaczego? A to dlatego, że w piłce nożnej najważniejsza jest piłka i szkolenie, a nie prywatny interes. Nie liczy sie to czy jest się Wiceprezesem PZPN tylko to jaki poziom szkolenia jest w swoim województwie i co powinienem zrobić by go podnieść. Taki układ przestał funkcjonować 10 lat temu, przecież ktoś to powinien zauważyć, że zero wyników, a organizacja to jakaś kompromitacja. Dzieci jak wracają z kadry to są przerażone. Dawno temu zrozumieli to w innych związkach, że zatrudnianie w kadrach swoich przydupasów totalnie… Czytaj więcej »

Stolecki
2 miesięcy temu

Ale kto jest trenerem …wróć selekcjonerem już nie podali ….Jak by wygrali było by : Reprezentacja ŁZPN prowadzona przez trenera … POKONAŁA…itd

Napiszcie coś o Reprezentacji Łzpn kobiet … Tam jest niezła lipa … Kto tym wszystkim zarządza i na to pozwala ,kolesiostwo ,układy ,zabieranie sobie zawodników ,nie dawanie na kadry zawodników ,zawodniczek … Plus selekcjonerzy którzy nie jeżdżą i nie obserwoja tylko słuchają kogo się da …więc …da da da da i tak się w chu…. Właśnie gra !!!