AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej klasy A i klasy B.Tym razem ciekawe starcie zapowiada się w Ksawerowie, gdzie miejscowy GKS, który jest liderem tabeli klasy okręgowej zmierzy się z LKS Różyca. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich potyczek o punkty, choć kibice muszą koniecznie pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić.


tomadex wszystko dla kibica

KKEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(sobota – 2 października)
15:00 – ŁKS III Łódź – Victoria Rąbień – Chrustowski
15:00 – Włókniarz Zgierz – Iskra Dobroń – Kujawski
15:00 – KEEZA Termy Ner Poddębice – Górnik Łęczyca – Różycki
15:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Termy Uniejów – Walczak
15:00 – GKS Ksawerów – LKS Różyca – Olejniczak
(niedziela – 3 października)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – KAS Konstantynów – Lota
15:00 – Włókniarz Pabianice – AKS SMS Łódź – Pawlak
15:30 – UKS SMS Łódź – Zawisza Rzgów – Gajek

Klasa A
Grupa I
(sobota – 2 października)
15:00 – Jutrzenka Bychlew – LKS Czarnocin – Krasnopolski
16:00 – AMII Łódź – Tęcza Janków – Pionko
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – Milan Club Polonia Łódź – Przytuła
16:00 – GLKS Dłutów – Start Łódź – Ciupa
16:00 – Włókniarz II Pabianice – Saints Łódź – Skwara
(niedziela – 3 października)
16:00 – Pionier Baby – Grabka Grabica – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 2 października)
16:00 – Błekitni Dmosin – Czarni Smardzew – WS Skierniewice
16:00 – Polonia Andrzejów – Sokół Popów – WS Skierniewice
(niedziela – 3 października)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – LKS Gałkówek – Przybylak
11:00 – Iskra Głowno – KKS Koluszki – Najder
15:00 – LKS Kalonka – Victoria Łódź – Kizeweter
16:00 – Huragan Swędów – LZS Justynów – Biś

Grupa III
(sobota – 2 października)
16:00 – Orzeł Kazimierz – Olimpia Karsznice – Najder
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Victoria Szadek – Chojnacki
(niedziela – 3 października)
11:00 – MULKS Łask – PTC Pabianice – WS Sieradz
13:00 – Orzeł Piątkowisko – Korab Łask – Lewandowski
15:00 – Pisia Zygry – Sazan Pęczniew – Pietrzak
15:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Rokita Rokitnica – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 2 października)
15:00 – Bzura Młogoszyn – Magnat Sierpów – WS Skierniewice
15:00 – KS II Kutno – MKS Mianów – Faliszewski
16:00 – Bzura Ozorków – LKS Świnice Warckie – WS Skierniewice
(niedziela – 3 października)
11:00 – Kotan Ozorków – Witonianka Witonia – Pionko
11:00 – Kanarki Małachowice – Ostrovia Ostrowy – Jaskulski
15:00 – Malina Piątek – Kobra Leźnica Wielka – R. Walczak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 2 października)
11:00 – Metalowiec Łódź – Milan II MSMS Łódź – Czerwieniec
11:00 – Zawisza II Rzgów – Start II Brzeziny – Kizeweter
(niedziela – 3 października)
13:00 – Łódzki Klub Sportowy – Kolejarz II Łódź – Ślusarczyk
15:00 – GKS II Ksawerów – AKS SMS II Łódź – Rochalski
16:00 – AMII II Łódź – Husaria Rzgów – Piątkowski

Grupa II
(niedziela – 3 października)
11:00 – Salos Róża Kutno – Orzeł Wróblew – R. Walczak
11:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Sokół Skromnica – Kęsik
11:30 – Grom Powodów – Fair Play Kutno – Kołomański
12:00 – GKS Byszew – Expom Krośniewianka – Klata
14:00 – LKS Modlna – Zryw Śliwniki – Komos

Grupa III
(niedziela – 3 października)
11:00 – Wicher Byszewy – LKS Dąbrówka – Czerwieniec
11:00 – LKS Gieczno – Unia Wzniesień Łódzkich – Lesiak
11:00 – Start Szczawin – Rosa Rosanów – Łukasik
11:00 – Powstaniec Dobra – KP Byszewy – Przybylak
14:00 – Błękitni Ciosny – Sokół Lutomiersk – Rzetecki

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments