AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli rozgrywane będą mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, klasy A oraz klasy B. Tym razem na czoło wysuwają się małe derby Łodzi. W ramach 10. kolejki klasy okręgowej ŁKS III spotka się z UKS SMS. Trenerem tej drugiej drużyny jest Marcin Pyrdoł, który w przeszłości prowadził pierwszy zespół z alei Unii. Publikujemy obsadę wszystkich zaplanowanych potyczek.

GKS Bełchatów

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(piątek – 8 października)
19:00 – Termy Uniejów – Włókniarz Pabianice – Przytuła
20:00 – KAS Konstantynów – KEEZA Termy Ner Poddębice – Nowicki
(sobota – 9 października)
15:00 – Victoria Rąbień – LKS Różyca – Janasik
15:00 – AKS SMS Łódź – GKS Ksawerów – Przytuła
15:00 – Iskra Dobroń – Sokół II Aleksandrów – Mrozek
15:00 – Zawisza Rzgów – Włókniarz Zgierz – Lewandowski
16:00 – Górnik Łęczyca – GLKS Sarnów/Dalików – Przybysz
18:30 – ŁKS III Łódź – UKS SMS Łódź – Chrustowski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 9 października)
15:00 – Kolejarz Łódź – Pionier Baby – WS Skierniewice
15:00 – Jagiellonia Tuszyn – GLKS Dłutów – Pietrzak
16:00 – LKS Czarnocin – AMII Łódź – Ciupa
(niedziela – 10 października)
11:00 – Milan Club Polonia – Tęcza Janków – Biś
12:00 – Start Łódź – Włókniarz II Pabianice – Jaskulski
15:00 – Grabka Grabica – Jutrzenka Bychlew – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 9 października)
16:00 – LKS Gałkówek – Victoria Łódź – WS Skierniewice
16:00 – KKS Koluszki – LKS Kalonka – WS Skierniewice
(niedziela – 10 października)
11:00 – Czarni Smardzew – Polonia Andrzejów – Skwara
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Błękitni Dmosin – Sadowski
12:00 – Zjednoczeni II Stryków – Iskra Głowno – Szczygieł
12:00 – Sokół Popów – Huragan Swędów – Przybylak

Grupa III
(sobota – 9 października)
15:00 – Sazan Pęczniew – Olimpia Karsznice – Rikszajd
15:00 – Rokita Rokitnica – MULKS Łask – WS Sieradz
15:30 – PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów – Musiał
16:00 – Korab Łask – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
17:00 – Victoria Szadek – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz
(niedziela – 10 października)
15:00 – Pisia Zygry – Pogoń II Zduńska Wola – Szymczyk

Grupa IV
(sobota – 9 października)
15:00 – Magnat Sierpów – MKS Mianów – Przybylak
15:00 – Witonianka Witonia – Kanarki Małachowice – Lesiak
15:00 – LKS Świnice Warckie – Kotan Ozorków – Szadkowski
15:00 – Bzura Młogoszyn – Bzura Ozorków – WS Skierniewice
(niedziela – 10 października)
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Malina Piątek – R. Walczak
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – KS II Kutno – Patora

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 10 października)
12:30 – Start II Brzeziny – Łódzki Klub Sportowy – Rzetecki
14:00 – Kolejarz II Łódź – AMII II Łódź – B. Michalski
15:00 – Milan II MSMS Łódź – GKS II Ksawerów – Kołomański
17:00 – AKS SMS II Łódź – Zawisza II Rzgów – Klata
18:00 – Husaria Rzgów – Metalowiec Łódź – Komos

Grupa II
(sobota – 9 października)
12:00 – Fair Play Kutno – LKS Modlna – B. Michalski
14:30 – Orzeł Wróblew – GKS Byszew – Rochalski
15:00 – Expom Krośniewianka – Iskra Góra św. Małgorzaty – Piątkowski
(niedziela – 10 października)
11:00 – Zryw Śliwniki – Salos Róża Kutno – Łukasik
12:00 – Sokół Skromnica – Grom Powodów – Ślusarczyk

Grupa III
(sobota – 9 października)
15:00 – KP Byszewy – LKS II Gałkówek – Łukasik
15:00 – Sokół Lutomiersk – Powstaniec Dobra – Mijas
15:00 – Unia Wzniesień Łódzkich – Start Szczawin – Ślusarczyk
16:00 – Rosa Rosanów – Błękitni Ciosny – Czerwieniec
(niedziela – 10 października)
11:00 – LKS Dąbrówka – LKS Gieczno – Bednarski

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments