AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, klasy A i klasy B. Lider tabeli klasy okręgowej WKS 1957 Wieluń czeka wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem tej ligi Zawiszą Pajęczno. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów w okręgu sieradzkim, choć może ona ulec zmianie bez podania przyczyn.


keeza komplety sportowe

KEEZA Klasa Okręgowa (Grupa 3.)
(sobota – 9 października)
15:00 – Zawisza Pajęczno – WKS 1957 Wieluń – Holewski
15:00 – Warta Działoszyn – MLKS Konopnica – Tomczyk
15:30 – Złoczewia Złoczew – GKS Chojne – Muskała
16:00 – Czarni Rząśnia – TS Jansizewice – Aleksandrowicz
16:00 – KS Karsznice – Tęcza Brodnia – Dawid Grzelak
(niedziela – 10 października)
11:00 – Warta II Sieradz – Słowian Dworszowice – Felcenloben
15:00 – Hetman Rusiec – Jutrzenka Warta – Janecka
16:00 – Piast Błaszki – LZS Brąszewice – Majkowski

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 9 października)
15:00 – Jaga Lututów – Sokół Goszczanów – Iwankiewicz
(niedziela – 10 października)
11:00 – LKS Pyszków – LGKS Charłupia Mała – Lipka
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – UKS Ustków – Paweł Ubycha
15:00 – Jaga Lututów – Sokół Goszczanów – Iwankiewicz
15:30 – Widawia Widawa – LKS Zapole – Tądel
16:00 – LKS Socha – LKS Kobierzycko – Dankowski
16:00 – TS Gruszczyce – KS Osiek – Aleksandrowicz

Grupa VIII
(sobota – 9 października)
15:00 – GKS Czastary – LZS Łaszew – Mariusz Nowak
16:00 – LKS Masłowice – KS Radoszewice – Tosoni
(niedziela – 10 października)
11:00 – LZS Staw – LZS Młynisko – Tosoni
11:00 – LZS Krzyworzeka – Płomień Makowiska – Wawrzyniak
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – LKS Wierzchlas – Gajewczyk
16:00 – GKS Siemkowice – LKS Kiełczygłów – Szulc
16:00 – Warta Osjaków – KKS Kurów – Szczypkowski

Klasa B
Grupa V
(niedziela – 10 października)
11:00 – LZS Chrząstawa – GKS Sędziejowice – Gajewczyk
14:00 – Unia Sieradz-Męka – UKS Wiewiórczyn – Drużbicki
15:00 – KS Rebieskie – GLKS Burzenin w Woli Będkowskiej – Sztraube
15:00 – Ekolog Wojsławice – MUKS Wróblew – Dawid Grzelak
15:00 – Amatorzy Zapolice – KS SKS Sieradz – Lenica
15:00 – LKS Kalinowa – Iskra Stolec – Grabia

Grupa VI
(sobota – 9 października)
15:00 – UKS Galewice – LZS Wrońsko – Śniady
(niedziela – 10 października)
11:00 – KS Czarnożyły – KS Kraszkowice – Kowalewski
15:00 Victoria Skomlin – Prosna Wyszanów – Kowalewski
15:00 – LZS Pątnów – Ostrowia w Ostrówku – Antończyk
15:00 – Start Świątkowice – Zryw Ożegów – Golański
16:00 – Orion Olewin – Piast Ruda – Lewandowski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments