Komplet punktów Kwiatków w Zelowie

Drugi z rzędu czwartoligowy mecz wygrali piłkarze LKS Kwiatkowice. W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Jakuba Olczyka pokonali na wyjeździe Włókniarza Zelów 2:0. Wygrana gości była zasłużona, bo w przekroju całego meczu kwiatkowiczanie prezentowali się zdecydowanie lepiej od zespołu gospodarzy prowadzonego przez Dawida Wnuka.

W pierwszych 45 minutach żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. Po zmianie stron lepiej prezentowali się goście i w 56. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Cyprian Lewandowski. Na kwadrans przed końcem spotkania wynik meczu ustalił Maciej Kwaśniak. W końcówce spotkania zelowianie przycisnęli dążąc do strzelenia choćby honorowego gola, ale defensywa kwiatkowiczan nie dała się oszukać.

Włókniarz Zelów – LKS Kwiatkowice 0:2 (0:0)
Cyprian Lewandowski 56, Maciej Kwaśniak 74

Włókniarz: Bruchajzer – Cygan, Bendkowski, Sikorski, Boczkiewicz (66′ Jachymski) – Jaszczak (78′ Hołowczenko), Świątkiewicz, Swędrowski (78′ Golański), Oborowski (87′ Stachowski), Stolarczyk – Maciejewski (78′ Marcioch).

Kwiatkowice: Piotrowski – Pęgowski, Stasiak, Sut, Rzeźniczak (87′ Janiszewski) – Jurkowski (68′ Dzięciołowski), Pierzyński, Lewandowski (74′ Mąkosza), Kwaśniak (90′ Kubiak), Michał Bogdan (87′ Rogalski) – Stańczyk (68′ Smolarek).