AKTUALNOŚCI
Obsada sędziowska szczebla centralnego

Poznaliśmy obsadę sędziowską meczów szczebla centralnego na weekend (15-18 października). Tym razem PZPN wyznaczył aż czterech sędziów z naszego województwa. Trzech z nich poprowadzi spotkania I ligi, a jeden II ligi. Znamy także nazwiska sędziów wyznaczonych do pojedynków z udziałem Widzewa, ŁKS i GKS Bełchatów.


tomadex wszystko dla kibica

Piątkowy mecz 13. kolejki I ligi Puszcza Niepołomice – Odra Opole, który rozpocznie się o 18:00, poprowadzi Zbigniew Dobrynin. 24 godziny później Paweł Pskit rozpocznie mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz, a w sobotę o 20:30 pojedynek Skry Częstochowa z GKS Katowice sędziował będzie Paweł Malec (na zdjęciu). W niedzielę (17 października) mecz 13. kolejki II ligi Śląsk II Wrocław – Radunia Stężyca (początek o 15:00) poprowadzi zaś Albert Różycki.

Szlagierowy mecz Korony Kielce z Widzewem Łódź (piątek, 15 października – 20:30) sędziować będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Niedzielny pojedynek ŁKS – Arka Gdynia, który rozpocznie się o 12:40, poprowadzi Sebastian Jarzębak z Bytomia, a sobotnie spotkanie II ligi GKS Bełchatów – KKS Kalisz (początek o 15:00) Mateusz Jenda z Warszawy.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Vincent
1 miesiąc temu

Na zdjęciu jest Paweł Malec