AKTUALNOŚCI
Janusz Niedźwiedź: Radość jest ogromna

Widzew Łódź odniósł dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie pokonując w meczu na szczycie I ligi Koronę Kielce 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola dla zespołu trenera Janusza Niedźwiedzia strzelił Mattia Montini. Szkoleniowiec na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że radość w jego drużynie jest ogromna. Odniósł się także do osłabień kadrowych na derby.

GKS Bełchatów

Jeśli się wygrywa w tak prestiżowym i trudnym meczu, to radość jest ogromna. Cieszę się przede wszystkim z tego, że grając przez ponad trzydzieści minut w dziesiątkę pokazaliśmy, że potrafimy bardzo dobrze bronić. Nie straciliśmy gola, zaprezentowaliśmy, że jesteśmy monolitem, który umie sobie radzić. Z tego jestem niezwykle zadowolony. Nie lubię jednak przeceniać pewnych zwycięstw, bo za każdą wygraną dostaje się tylko trzy punkty. Nie można zwariować, ponieważ kluczowe są właśnie te punkty. Oczywiście one nas cieszą, ponieważ teraz możemy spokojnie wrócić do domu i przygotowywać się do kolejnego spotkania. Powiem tak: nie mamy dwóch zawodników, ale są kolejni, którzy czekają i mamy ich przygotowanych do gry. Niektórzy grali trochę więcej, niektórzy trochę mniej, ale po to ich przygotowujemy przez tygodnie, żeby to oni wzięli odpowiedzialność i granie na siebie. Dostaną teraz okazję, żeby zastąpić Julka czy Marka. Jeśli chodzi o żółtą kartkę Hanouska, to naszym zdaniem została pokazana niesłusznie. Będziemy jeszcze na ten temat rozmawiać – powiedział Niedźwiedź.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
jarsoe
1 miesiąc temu

Optymizm trenera Niedzwiedzia jest kapitalny . Facet nie marudzi że zespół będzie osłabiony , tylko wali z mostu , są następni i nie są gorsi od tamtych !!!