Orzeł Nieborów wyeliminował Pelikana

Czwartoligowy Orzeł Nieborów w finale wojewódzkim Pucharu Polski. Podopieczni trenera Dawida Ługowskiego sprawili niespodziankę wygrywając w półfinale okręgu skierniewickiego w rzutach karnych z trzecioligowym Pelikanem Łowicz 7:6. Po 90 minutach było 2:2 (1:2). Dogrywka też nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dwa gole dla Orła strzelił Radosław Grefkowicz.

Bramki dla Pelikana zdobyli zaś: Damian Kozieł i Marcel Sluga.

Od 70 minut miejscowi grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartosza Placka. W serii rzutów karnych Bartłomiej Tkacz z Orła trafił w poprzeczkę. W jego ślady poszli łowiczanie Krystian Mycka oraz Igor Tomaszewski. Decydującą jedenastkę wykorzystał bramkarz Orła Cristian Vesa. Warto dodać, że w poprzednim sezonie Orzeł także wyeliminował z Pucharu Polski łowiczan, wówczas było 2:1 (0:0).