Przerwany mecz sieradzkiej klasy A

Około 80 minut trwał mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej grupy ósmej klasy A pomiędzy LKS Wierzchlas, a LZS Staw. Wówczas sędzia upomniał czerwoną kartką (druga żółta) jednego z graczy gości. Piłkarz uderzył w rękę arbitra, któremu wypadły na boisko kartki. Sędzia czując się zagrożony przerwał zawody przy stanie 5:2 dla gospodarzy. W tabeli taki też wynik ujmujemy.

Ostateczną decyzję w sprawie weryfikacji spotkania oraz karty dla agresywnego zawodnika podejmie Delegatura Sieradz ŁZPN. Co ciekawe dużo pretensji do sędziego mieli także gospodarze, którzy na swoim Facebookowym profilu zaznaczyli, że arbiter był najsłabszym aktorem tego widowiska.