AKTUALNOŚCI
Piotrków: Zapisy na kurs sędziowski

Zarząd Wydziału Sędziowskiego Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Zajęcia będą miały formę ciekawych wykładów prowadzonych przez doświadczonych sędziów. Przekazywana wiedza poparta jest materiałami filmowymi, które w czytelny sposób obrazują sytuacje boiskowe.

keeza

Materiał szkoleniowy oparty jest na najnowszych wytycznych FIFA i UEFA. W kursie będą mogły uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat (osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców/opiekunów prawnych). Zaproszone mogą czuć się również osoby po 30. roku życia – na sędziowanie nigdy nie jest za późno. Wykłady będą odbywać się systemem piątek- sobota, w formie stacjonarnej lub on-line. Wszystko będzie zależne od panujących warunków epidemiologicznych. Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony na pierwszym szkoleniu. Pierwsze zajęcia kursu sędziowskiego odbędą się 14 stycznia 2022 roku o 17:30.

Zgłoszenia (ankiety) można składać osobiście w siedzibie Delegatury ŁZPN w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 108/110 budynek Centrum Rekreacyjnego OSiR  (I piętro) lub drogą elektroniczną na adres biuropiotrkow@lzpn.org do 14 stycznia 2022, do godziny 12:00.

Koszt kursu wynosi 100 zł (sto złotych). Każdy uczestnik otrzyma aktualne Przepisy gry w piłkę nożną, materiały szkoleniowe, gwizdek oraz komplet kartek. Kurs składa się łącznie z dziesięciu spotkań i zakończy się na początku marca egzaminem teoretycznym i biegowym.

Dodatkowe pytania można zadawać w następujący sposób:
– biuro Delegatury ŁZPN w Piotrkowie Trybunalskim (godz. 8.00-16.00) – (44) 647 46 33
Tomasz Krawczyk (Przewodniczący WS w Piotrkowie Trybunalskim) – 792-595-695
– adres e-mail biuropiotrkow@lzpn.org

 

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
kibic 2
9 dni temu

Jak Krawczyk jest szefem wyszkolenia to wszystko jasne dlaczego Piotrków ma takich sędziów i nikt się nie garnie