Ósma przegrana Sokoła Aleksandrów

Sokół Aleksandrów zakończy jesień w strefie spadkowej grupy pierwszej III ligi. Podopieczni trenera Michała Bistuły przegrali na swoim boisku z Bronią Radom 1:2 (1:1) i zajmują obecnie siedemnaste, spadkowe miejsce w tabeli. W 18 meczach zdobyli 14 punktów i czeka ich wiosną bardzo ciężka walka o uniknięcie spadku do IV ligi. Wcześniej zagrają jeszcze mecz z Pelikanem Łowicz.

Pierwsi gola strzelili miejscowi po kapitalnym uderzeniu Marcina Pękały z około 30 metrów. Wcześniej jednak błysnął bramkarz Sokoła Hubert Polit broniąc rzut karny egzekwowany przez Patryka Porębę. Tuż przed końcem pierwszej połowy goście mieli drugą jedenastkę, którą na gola zamienił Michał Kielak. Rozstrzygnięcie meczu padło w 66. minucie, a bramkę dla przyjezdnych zdobył Michał Wrześniewski. W przerwie zimowej mamy poznać nazwisko nowego szkoleniowca Sokoła. Będzie miał bardzo trudne zadanie aby utrzymać Sokoła w III lidze.

Sokół Aleksandrów – Broń Radom 1:2 (1:1)
Bramki: Marcin Pękała 20 – Michał Kielak 45-karny, Michał Wrześniewski 66

Sokół: Polit – Pękała, Zagórski, Sobociński (46′ Król), Tazbir (73′ Pałgan) – Przybycień, Wodziński (83′ Mirowski), Woźniczak, Bartosiński – Jończyk (65′ Pawlak), Góral.