Kanonada strzelecka w Buczku

Aż 10 goli zobaczyli kibice, którzy zdecydowali się przyjść na niedzielne spotkanie ostatniej kolejki rundy jesiennej IV ligi pomiędzy Orkanem Buczek, a Pogonią Zduńska Wola. Faworyzowani gospodarze zremisowali z niżej notowanym rywalem 5:5 (1:1) ratując remis w doliczonym czasie gry. Bohaterem spotkania był Norbert Dregier z Orkana, który strzelił trzy gole.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1, a po zmianie stron piłkarze obu drużyn dali popis skuteczności. Zdobyli aż osiem bramek. Norbert Dregier zaliczył klasycznego hat-tricka, bowiem w pięć minut zdobył trzy bramki. Pogoń prowadziła 5:4 do trzeciej minuty doliczonego czasu gry. Punkt miejscowym zapewnił rezerwowy Dominik Cukiernik.

Orkan Buczek – Pogoń Zduńska Wola 5:5 (1:1)
Bramki: Jardel Cruz 30, Norbert Dregier 58, 60, 63, Dominik Cukiernik 90+3 – Mateusz Wroński 22, Wojciech Pawlak 56, 68, Princewill Okachi 80, Wojciech Chmielewski 83

Orkan: Pajkert – Matuszczyk, Kowalski, Wojtczyk, Górecki – Jakub Dregier (62′ Barański), Potakowski, Jardel Cruz, Pałyska (86′ Dolot) – Norbert Dregier (73′ Siewiera), Madej (73′ Cukiernik).

Pogoń: Kowalczyk – Porada, Kubiak, Pestka (67′ Nowak), Princewill Okachi – Idzikowski (75′ Majerz), Kurzynoga (43′ Chmielewski), Pawlak, Wroński – Bartos, Woźniak.