Janusz Niedźwiedź: Jesteśmy rozczarowani

Remisem 2:2 zakończyło się poniedziałkowe spotkanie 18. kolejki I ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz i Widzewem Łódź. Trener Widzewa Janusz Niedźwiedź przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, że podział punktów dla jego zespołu oznacza stratę dwóch oczek i rozczarowanie. Pochwalił jednak swój zespół za determinację w ostatnich minutach.

Patrząc na to, co się działo na boisku, jesteśmy rozczarowani wynikiem, chociaż oczywiście chwała, że udało nam się wyciągnąć remis. W pierwszej połowie drużyna dobrze zareagowała na ostatnią porażkę. Co prawda w pierwszych minutach było jeszcze widać brak pewności siebie spowodowany wysoką porażką, ale po kilku minutach zawodnicy się w pełni odkręcili. Tylko samym sobie zawdzięczamy, że nie zdobyliśmy kilku bramek i nie zamknęliśmy meczu. W drugą połowę weszliśmy dużo gorzej. Pierwszy gol padł po drugim sprawdzaniu VAR, ale nam nie przystoi tracić takich bramek. Piłka wpadła w pole karne, podobno ktoś zagrał ręką i trzeba uwierzyć sędziom, że tak faktycznie było. Dużo pracujemy nad tym, żeby tworzyć sytuacje, a przeciwnik raz kopnie w jedenastkę i trafia do siatki. Później popełniliśmy błąd, straciliśmy drugiego gola, a mecz wymknął nam się spod kontroli. Dobrze, że w samej końcówce Paweł jeszcze uratował ten wynik, jednak traktujemy to jako stracone dwa punkty – powiedział Niedźwiedź.

Źródło: widzewtomy.net