KS Sand-Bus nie potrafi grać z Bronią

Po raz drugi w tym sezonie piłkarze KS Sand-Bus przegrali mecz o trzecioligowe punkty z Bronią Radom. Na przywitanie sezonu ulegli na swoim boisku 1:3, a w piątkowy wieczór przegrali na boisku w Radomiu 1:4. Było to rozegrane awansem spotkanie pierwszej kolejki rundy wiosennej. Dla ekipy z Kutna natomiast piąta porażka w tym sezonie i czwarta w meczu wyjazdowym.

Gospodarze od pierwszych minut spotkania przejęli inicjatywę i w 18. minucie po golu Tomasza Bartosiaka wyszli na prowadzenie. Nie zwalniali tempa i w 39. minucie Piotr Goliasz skutecznym strzałem głową umieścił piłkę w siatce gości.

Po zmianie stron Broń dalej dyktowała warunki gry, czego efektem były bramki Kamila Kumocha i Jana Głowackiego. Goście odpowiedzieli jedynie honorowym trafieniem Marcina Kaceli tuż przed końcem meczu.

Broń Radom – KS Sand-Bus Kutno 4:1 (2:0)
Bramki: Tomasz Bartosiak 18, Piotr Goljasz 39, Kamil Kumoch 62, Jan Głowacki 68 – Marcin Kacela 90

KS: Sokołowicz – Świątek, Rokosz, Kacela, Białas (65′ Torrado) – Bujalski, Skawiński (77′ Szczepański), Cudowski (65′ Patora), Bulek – Kraśniewski, Szczytniewski