AKTUALNOŚCI
Janusz Niedźwiedź: Dziękuję za tą jesień

Zadowolony na pomeczowej konferencji prasowej w Głogowie był trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź. Jego drużyna zremisowała na trudnym terenie 0:0 z miejscowym Chrobrym i przezimuje w tabeli na drugim miejscu, które na koniec sezonu da bezpośredni awans do Ekstralasy. Trener dziękował swoim piłkarzom za całą jesień.

Mecz to jedno, ale chciałbym powiedzieć też kilka słów odnośnie tej trudniej jesieni. Gdy sobie przypomnę, jak zaczynaliśmy, jak trenowaliśmy w Woli Chorzelowskiej, jak to wyglądało personalnie, jak na zajęciach mieliśmy trzynastu-czternastu zawodników, to chyba nikt się wtedy nie spodziewał i nikt nie oczekiwał od Widzewa takiego dorobku punktowego. Naszym największym sukcesem jest to, że stworzyliśmy zespół – byliśmy jednością zarówno w szatni, jak i poza boiskiem. Sama liczba zawodników z bramkami jest imponująca i myślę, że to wzięło się właśnie z tej drużynowości, z mojego pomysłu na Widzew.

Dziękuję piłkarzom za tę jesień, dziękuję sztabowi, który włożył mnóstwo pracy, dziękuję pionowi sportowemu za to, co wykonał, dziękuję zarządowi za to, że nawet w gorszych momentach był z nami i doceniał naszą pracę, dziękuję wszystkim pracownikom klubu. Dziękuję również kibicom, którzy zawsze nas wspierali. Podziękowaliśmy im już na boisku, ale teraz chciałbym to raz jeszcze podkreślić w imieniu całej drużyny.

Jeśli chodzi o mecz, to po czwartkowym spotkaniu, w które włożyliśmy bardzo dużo sił i emocji, przyjechaliśmy tutaj i daliśmy radę zremisować na trudnym terenie. To spotkanie mogło się potoczyć w obie strony, oba zespoły mogły zakończyć je swoim zwycięstwem. Ja się cieszę z tego, że udało nam się zakończyć bez straty bramki – powiedział Niedźwiedź.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments