AKTUALNOŚCI
GKS Bełchatów rozpoczął przygotowania

25 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu GKS Bełchatów w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną w II lidze. Wśród nich było pięciu piłkarzy, którzy w najbliższym czasie będą testowani. W zajęciach wziął udział również nowy członek sztabu szkoleniowego – Bernard Kapuściński, który objął funkcję drugiego trenera.

getry piłkarskie keeza

Testowani w najbliższym czasie będą: bramkarz Dariusz Szczerbal (Elana Toruń), pomocnik Kamil Niewiadomski (Miedź Legnica), skrzydłowy Robert Prochownik (Sandecja Nowy Sącz) oraz napastnicy Alexander Zaleczny i Szymon Rak (Wisła Sandomierz). Niewykluczone w najbliższych dniach są kolejne nowe twarze na treningach – co przyznał w rozmowie z Łódzkim Futbolem trener Kamil Socha.

W treningu nie wzięli udziału wystawieni wcześniej na listę transferową: Adam Dobosz, Mikołaj Grzelak, Mikołaj Gabor i Jewhen Radionow. Sztab szkoleniowy podjął także decyzję o tym, że z GKS żegna się Rafał Kujawa.

Pierwszy mecz sparingowy GKS rozegra 22 stycznia, a rywalem Brunatnych będzie Znicz Pruszków.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Rodowity
22 dni temu

Łódzki futbol trochę farmazony jesreście. Miał być Sopoćko i Sabiłło a żadnego z nich nie ma. Niestety wasza wiarygodność jest coraz gorsza.