AKTUALNOŚCI
Orzeł Parzęczew poszukuje trenera

W 15 jesiennych meczach grupy drugiej KEEZA Klasy Okręgowej Orzeł Parzęczew zdobył zaledwie osiem punktów i zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce w tabeli. W klubie chcą wiosną zawalczyć o utrzymanie i dlatego poszukują szkoleniowca, który wspólnie z grającym trenerem Robertem Czekalskim poprowadzi w rundzie rewanżowej Orła.

promocja keeza

Zainteresowani pracą uzyskają informacje pod numerem telefonu 606 311 188 (Kazimierz Kurtasiński).

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Albin
20 dni temu

Komisja do spraw nagłych w trzecim rzucie ich utrzyma w okręgu sieradzkim

Naiwny
20 dni temu

Przecież to bez sensu… Do póki będzie tam grającym trenerem Czekalski nic nie ugrają… Pokazał w każdym kolejnym sezonie w którym jest tam niby trenerem… To ciągle bronili się przed spadkiem… A po drugie nie nadaje się do tego. … Tym bardziej jaja ze będzie stawiał cały czas na swoich kolegów z Łęczycy…… A najlepsze kontakt z Kaziem który niby nie jest prezesem… To w końcu kto tam rządzi??? Chyba że ktoś kieruję marionetkami… No ale w sumie szybko poszukują trenera początek stycznia a oni dają ogłoszenie… Widać dobrze poukładany klub w tym parzeczewie… Co to się porobiło…. Przecież każdy… Czytaj więcej »

Marek
20 dni temu

Haha kabaretu ciąg dalszy 🙂 Poszukują trenera który bedzie prowadził zespół z obecnym grającym trenerem 😀 Który zdobył całe 8pkt jesienią 😀 A no i Kaziu Kurtasiński oczywiście NIE JEST W ŻADEN SPOSÓB ZWIĄZANY Z KLUBEM jak widać 😀 😀 😀 Wypad do A Klasy ale najgorsze jest to że jakiś jeleń da się po raz kolejny nabrać na te głupoty 🙂

Tom
20 dni temu

Za to że ich wcisneli na siłę do naszej ligi życzę im spadku

Kowal
20 dni temu

A trener ma być z okręgu łódzkiego cy piotrkowskiego. W sumie to niezła fucha i tak klub który nigdy nie spadnie