AKTUALNOŚCI
GKS zaprezentował jubileuszowe koszulki

W 2022 roku przypada jubileusz 45-lecia istnienia GKS Bełchatów. Kilkanaście dni temu klub zaprezentował okolicznościowe logo, a teraz uczynił to samo z meczowymi koszulkami. Twórcą projektu jest znany w całej Polsce artysta i projektant z Łodzi Daniel Gouda Tworski. Koszulki uszył partner techniczny GKS – firma Tomadex z Aleksandrowa, właściciel marki KEEZA.

Założeniem przewodnim tej koszulki było pokazanie delikatnej liczby 45 wpisanej we wspomniane piksele. Coś nienachalnego, co traktować należy jako akcent. 45 lat to kawał czasu, w tym trasa z A klasy do Ekstraklasy. Masa awansów, cała furmanka spadków. Czasy łatwiejsze i trudniejsze. Trudno ubrać całą oś czasu w jeden trykot, ale butelkowa zieleń zawsze towarzyszyła GieKSie, czy to jako kolor dominujący, czy jako dodatek. W tych okolicznościach było jasne, że stroje domowe muszą być zielone, więc niech to będzie pomost spinający dzieje GKS – opowiada autor projektu.

Piłkarze GKS Bełchatów będą występowali w najnowszych modelach koszulek oferowanych przez partnera technicznego klubu – markę KEEZA. Model Batley to koszulka wykonana z najwyższej jakości materiałów mikrofilamentowych. Przód skrojono z dzianiny (140 g) poddanej diamentowaniu, a tył i rękawy z dzianiny perforowanej, zwiększającej przewiewność. Dodatkowo zawartość elastanu zwiększa sprężystość i lepiej dopasowuje wyrób finalny do sylwetki.

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
19 dni temu

Szału ni ma