AKTUALNOŚCI
Radosław Wasiak trenerem Stali Głowno

Nowym trenerem Stali Głowno, która zajmuje 14 miejsce w tabeli rundy jesiennej IV ligi został Radosław Wasiak, który pracował dotychczas z seniorami Startu Brzeziny oraz z młodzieżowymi drużynami w Widzewie. Stal ma też nowego kierownika, a jest nim wieloletni piłkarz zespołu Damian Nowak. Poprzednio za wyniki drużyny zespołu odpowiadali Adam Gibała oraz Przemysław Gibała.

Obaj szkoleniowcy zrezygnowali z prowadzenia czwartoligowca pod koniec grudnia.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jssio
10 dni temu

Ja współczuję trenera, z sezonu na sezon chłop sie pogubil. A i mezalians z AKS jeszcze nikomu nie wyszedł na dobre ale zawsze jest ten pierwszy raz.

Olostal
13 dni temu

Ludzie dajcie już spokój z tymi awanturami. Oddanym kibicom chodzi o to by ich klub grał dobrze i w jak najwyższej lidze. I w tym trzeba wspierać klub na tyle na ile każdy ma możliwości, a nie wszystko krytykować a jak trzeba coś zrobić od siebie to ostatni do pomocy. Stal to nasz klub i nikt nic nie zrobi za nas, nie ma co na to liczyć. Tak jak pisałem wcześniej: Cel na ten sezon to utrzymanie w IV lidze i utrzymanie 2 miejsca w klasyfikacji PJS. A cele długoterminowe: Gra wychowankami, szkolenie młodzieży, sukcesywny remont stadionu, poszukiwanie strategicznych sponsorów.… Czytaj więcej »

stalowka
13 dni temu

blisko szatni – mordo XDD a co miał powiedzieć „utrzymajcie IV lige i czesc z was zegnamy”? powrot lebiody to chyba wynika z tego, ze ma kontuzje i w zadnym powaznym klubie w tej chwili nie ma dla niego miejsca. wasiak to na razie pokazal tyle, ze lipa w rosanowie, w brzezinach odszedl po awanturze i z widzewa go wyrzucili po aferze z pluska ;))) z reszta z kim mial grac w Brzezinach w okregowce jak nie miejscowymi? XDD niech sobie chlopak pracuje i utrzyma lige, lebioda jak wroci do gry to super i na pewno wzmocnienie, ale wierzyc w… Czytaj więcej »