ŁKS odwrócił mecz w ostatnim kwadransie

ŁKS wygrał swój pierwszy sparing w 2022 roku. W spotkaniu, które rozegrane zostało w Ośrodku Treningowej przy Minerskiej, zespół Kibu Vicuny (na zdjęciu) pokonał Motor Lublin 2:1 (0:1). Losy spotkania łódzki zespół przechylił dopiero w końcówce. Od 15. minuty przegrywał bowiem 0:1. Dawida Arndta pokonał Filip Wójcik i nieoczekiwanie to Motor objął prowadzenie.

Do 79. minuty utrzymywał się wynik 1:0 dla gości. Wtedy wyrównał Stipe Jurić, a na cztery minuty przed końcem wygraną dał ŁKS-owi Ricardinho.

ŁKS Łódź – Motor Lublin 2:1 (0:1)
Bramki: Stipe Jurić 79, Ricardinho 86 – Filip Wójcik 15

ŁKS: Arndt (46′ Kozioł) – Bąkowicz (46′ Wszołek), Dąbrowski (30′ Nacho Monsalve; 64′ Lorenc), Koprowski (46′ Marciniak), Szeliga (46′ Klimczak) – Moreno (30′ Pirulo; 64′ Janczukowicz), Kuźma (30′ Tosik; 64′ Maksymilian Rozwandowicz), Dominguez (46′ Kowalczyk), Nowacki (46′ Ricardinho), Gryszkiewicz (46′ Wolski) – Corral (41′ Radaszkiewicz; 56′ Jurić).