AKTUALNOŚCI
ŁAF i ŁKS z Pucharami Prezesa MAKiS

W łódzkiej Atlas Arenie rozegrano w sobotę dwa turnieje o Puchar Prezesa Miejskiej Areny Kultury i Sportu. Rywalizowały drużyny roczników 2011 i 2010. Na niedzielę zaplanowano zmagania drużyn rocznika 2012. W każdej z kategorii grało po osiem ekip, które wcześniej przebrnęły przez eliminacje w okręgach łódzkim, piotrkowskim, sieradzkim oraz skierniewickim.


tomadex wszystko dla kibica

W kategorii 2011 najlepsza okazała się Łódzka Akademia Futbolu, która w meczu finałowym pokonała ŁKS 2:1. W półfinale AF pokonała AP Będków 4:1. W drugim spotkaniu ŁKS zwyciężył Mazovię Rawa Mazowiecka 4:2.

Najlepszym zawodnikiem uznano Jakuba Rychlika (ŁAF). Królem strzelców został Gracjan Pawlukiewicz z ŁKS – 8 goli.

ŁAF: Hubert Moszczyński, Jakub Górzyński, Jakub Rychlik, Piotr Bojda, Nikodem Czerwiński, Oskar Kuryło, Marcel Krajewski, Krzysztof Bloch. Trener: Mateusz Rzepkowski.

W kategorii 2010 najlepszy okazał się ŁKS Łódź, który wygrał w finale ze Stalą Niewiadów 4:2.W meczach półfinałowych ŁKS okazał się lepszy od ŁAF wygrywając 6:2, a Stal Niewiadów pokonała UKS Concordię 1909 Piotrków 7:1.

Królem strzelców został Jakub Ryzlak ze Stali Niewiadów – 6 goli. Najlepszym zawodnikiem Franciszek Zgoda z ŁKS.

ŁKS: Igor Augustyniak, Oskar Barylski, Mateusz Jędrzejczyk, Olaf Kubiak, Aleksander Michałowski, Bartosz Nowak, Tymon Stępniewski, Franciszek Zgoda, Olaf Zuchara. Trener: Marcin Krasnopolski.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments