Kamil Cyran dał wygraną Lechii nad Wissą

Lechia Tomaszów męczyła się w rozegranym na własnym boisku meczu 26. kolejki z ostatnią w tabeli grupy pierwszej III ligi Wissą Szczuczyn, ale ostatecznie wygrała 1:0, po golu Kamila Cyrana. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka mają na koncie 42 punkty, które zdobyli w 24 meczach i są na razie na czwartym miejscu w tabeli. Pokonani z 17 punktami plasują się na ostatniej pozycji.

Mecz od pierwszej minuty toczył się pod dyktando tomaszowian, ale długo nie mogli oni sforsować obrony zespołu ze Szczuczyna. Kluczowa była 70 minuta, kiedy to czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Kamil Sakowicz. Już dwie minuty później Kamil Cyran zmusił do kapitulacji bramkarza gości. Jak się potem okazało był to gol na wagę trzech punktów.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wissa Szczuczyn 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Cyran 72

Lechia: Baran – Jakubczyk, Cyran, Turewicz, Drabik – Lewiński, Kaproń (70′ Warczyk), Dunajski (54′ Pecyna), Nowak (54′ Biernat) – Szymczak, Sulima (54′ Kapica).