AKTUALNOŚCI
IV liga łódzka będzie miała sponsora

Od sezonu 2022/2023 IV liga łódzka będzie miała tytularnego sponsora. Zostanie nim jedna z legalnie działających na polskim rynku firm bukmacherskich, a o szczegółach współpracy poinformuje dziennikarzy w najbliższy poniedziałek (9 maja – 15:00) na konferencji prasowej prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak.

getry piłkarskie keeza

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kenzo
15 dni temu

Do panów z Wieruszowa. Dajcie spokój, aż odpaliłem tabele, 13 punktów, szorowanie dna od spodu. Nie wiem kto wam sędziuje ale prz tak słabych wynikach to nie jestem pewny czy De Gea z Messim by was wyciągnęli ponad strefę spadkową. sędziowie przy stykowych decyzjach podświadomie mogą patrzeć na tabelę, to normalne że jak gra Alaves albo Levante z Realem albo Barcelona to stykowe sytuacje są gwizdane dla lepszych. Zacznijcie coś grać, bo jest padaka. Argument o odległości słaby, nikomu to nie przeszkadza. Wiele lat grały Galewice, wcześniej Walichnowy miały 3 poziom ligowy (2 liga z nazwy teraz), tak samo Lignomat… Czytaj więcej »

Obale skierwator
16 dni temu

i ciekawe cvo na to LZPN nadla kaleczenie pilki i ludzi prawdziwie dzaialajacych be kasy za to ma w d.?

Obale skierwator
16 dni temu

A SZCZERZE SA DOWODY NP PO EWIDENTYM FALU ZAWODNIKA GOSCI NA ZAWODNIKU GOSPODARZY SEDZIA WYJAL ZOLTA KRTKE , KTORA EWIDENTNIE SIE NALEZALA ( BA BYLA TO 2 KARTKA DLA TEGO ZAWODNIKA) . pO TEJ SYTUACJI INY ZAWODNI ODKOPNAL PILKE ABY ZUSKAC NA CZASIE ALE JUZA PO JAKIMS CZASIE , WIEC SEDZIA WYJETA KARTKE POKAZAL TEMU KTORY ODKOPNAL A TEMU CO EWIDENTNIE POWINIEN DOSTAC NIE DAL BO WTEDY BYLABY bY TO DRUGA! pAQTRZCIE NA FILMIKU yoy tUUBE NA lzpn! tO SA KPINY!

Obale skierwator
16 dni temu

czekamy na ANALIZE lzpn BO INACZEJ SKONCZY SIE NA pzpn