Pięć goli w Strykowie i triumf Zjednoczonych

Zacięty mecz 26. kolejki IV ligi łódzkiej obejrzeli kibice, którzy przyszli na stadion do Strykowa, aby zobaczyć w akcji Zjednoczonych oraz Orkana Buczek. Triumfowali miejscowi 3:2, choć dwukrotnie przegrywali. Była to 11 w tym sezonie ligowa wygrana strykowian, którzy mają na koncie 36 punktów. Pokonani mogą pochwalić się 47 oczkami.

Gospodarze już w 10. minucie meczu wyszli na prowadzenie, a piłkę do bramki gości skierował Wojciech Kucharski. Kilka minut później był już remis po golu Dominika Cukiernika. Goście schodzili na przerwę prowadząc 2:1, a bramkę zdobył Norbert Dregier. W 40 minucie czerwoną kartką, za faul, upomniany został Dominik Cukiernik.

Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, którzy zdobyli dwie bramki. Obie były dziełem Michała Drogosza. Najpierw doprowadził do wyrównania strzałem z rzutu karnego, a w 80. minucie ustalił wynik na 3:2.

Zjednoczeni Stryków – Orkan Buczek 3:2 (1:2)
Bramki: Wojciech Kucharki 10, Michał Drogosz 63 – karny, 80 – Dominik Cukiernik 17, Norbert Dregier 27

Zjednoczeni: Wojciechowski – Majewski (80′ Dębiński), Drogosz, Cupriak, Kamańczyk (87′ Miziołek) – Zimoń, Kucharski (85′ Przybysz), Potocki, Bełdziński – Figurski, Sobczak (85′ Ściślewski).

Orkan: Baranowski – Matuszczyk, Dolot, Górecki (70′ Kaflowski), Konstańczuk – Norbert Dregier, Jakub Dregier (65′ Jardel Cruz), Niciak (84′ Kowalski), Pałyska (75′ Madej) – Cukiernik, Potakowski (80′ Wojtczyk).