Sokół coraz bliżej spadku do IV ligi

Sokół Aleksandrów przegrał na swoim boisku arcyważne spotkanie o trzecioligowe punkty z Ursusem Warszawa i jest jedną nogą w IV lidze. Tak naprawdę drużynę trenera Radosława Koźlika jedynie cud może uratować przed spadkiem. Aleksandrowianie mają na koncie zaledwie 24 punkty i zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, wyprzedzając tylko Wissę Szczuczyn.

Goście prowadzeni przez byłego szkoleniowca Sokoła Bogdana Jóźwiaka prowadzili 2:0 po pierwszej połowie, a dwie bramki strzelił Michał Strzałkowski. Mecz mógłby potoczyć się inaczej, gdyby w 57. minucie Bartłomiej Maćczak wykorzystał rzut karny. Jego strzał obronił jednak bramkarz Traktorków Paweł Szajewski.

Sokół Aleksandrów – Ursus Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Strzałkowski 16, 44

Sokół: Kowalski – Dydak (65′ Dubenkov), Góral (76′ Tazbir), Zagórski, Woźniczak – Bartosiński, Maćczak, Kania, Kobiera – Golański, Lis (14′ Mamełka).