AKTUALNOŚCI
Jutrzenka blisko powrotu do IV ligi

Jutrzenka Drzewce pokonała na boisku w Lipcach Reymontowskich Widok Skierniewice 4:1 (1:1). Był to najważniejszy mecz 23. kolejki grupy czwartej KEEZA Klasy Okręgowej. Po dwa gole dla zwycięzców strzelili Jakub Perek i Cezary Dominiak. Ten pierwszy ma już na koncie 40 bramek zdobytych w lidze, a drugi 27. Honorowe trafienie dla pokonanych zaliczył Wojciech Borowiec.


keeza komplety sportowe

Jutrzenka jest liderem tabeli mając na koncie 62 punkty, a Widok plasuje się na pozycji drugiej z 55 oczkami. Drużyna z Drzewiec spadła z IV ligi rok temu i wszystko wskazuje, że w sezonie 2022/2023 zagra w niej ponownie.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sokowir
13 dni temu

Do sławek

Nie chodzi o to że boisko było złe i dla tego Widok przegrał, tylko o to jak bardzo zaniedbane jest to boisko na Wiatracznej.
Te tematy były poruszane już przy pierwszym awansie Jutrzenki do IV ligi. Obiektywnie mówiąc dziwnym jest to że Jutrzenka dostanie licencje na IV ligę.

Z jednej strony IV liga ma być „towarem exportowym” a z drugiej strony daje się licencje na grę klubom które powinny mieć problemy by uzyskać ją na Klasę okręgową.