AKTUALNOŚCI
TME SMS na ostatniej prostej do tytułu

To będą najważniejsze dni w historii żeńskiej sekcji UKS SMS Łódź. TME SMS (pod taką oficjalną nazwą) występuje w Ekstralidze zespół Marka Chojnackiego ma szansę na podwójną koronę. Jest o krok od wywalczenia mistrzostwa Polski (wystarczy 6 punktów w 3 ostatnich meczach), a w środę łodzianki zagrają u siebie ze Śląskiem Wrocław o finał Pucharu Polski (26 maja w Puławach).

Komplet treningowy keeza

W niedzielę TME SMS stanął na wysokości zadania wygrywając w Katowicach z GKS 1:0 po trafieniu Dominiki Kopińskiej z 12. minuty. Skromnie (po 1:0) swoje spotkania wygrały także Górnik Łęczna i Czarni Sosnowiec.

Łodzianki zmierzą się w lidze jeszcze z APLG Gdańsk (mecz w Łodzi 15 maja o 17:00, na wyjeździe z AZS UJ Kraków (22 maja – 10:15) i w Łodzi (29 maja – 10:15 z Olimpią Szczecin). Wiele wskazuje na to, że ostatnia niedziela maja będzie okazją do wielkiej fety przy Milionowej.

Zdjęcie: TME SMS Łódź (Facebook)

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktor
14 dni temu

W Ekstralidze gra zespół APLG Gdańsk, który jest zupełnie innym tworem niż Lechia Gdańsk. Lechia ma swoją drużynę kobiet w 3. lidze. APLG jest z kolei związana z Akademią Lotosu, która przed paroma laty odłączyła się od Lechii.