AKTUALNOŚCI
Betcris Polska sponsorem IV ligi łódzkiej

IV liga łódzka to prawdziwe oczko w głowie prezesa ŁZPN Adama Kaźmierczaka. Najwyższa klasa rozgrywkowa prowadzona przez łódzki związek doczekała się profesjonalnego magazynu sportowego, a od początku maja, o czym poinformowaliśmy jako pierwsi, ma również tytularnego sponsora. Została nim działająca od niedawna na polskim rynku firma Betcris.

gadzety kibica keeza

 

Umowę o współpracy prezes ŁZPN podpisał z prezesem Betcris Polska Jackiem Jakubowskim na Stadionie Miejskim w Łodzi przy al. Piłsudskiego. Nie bez powodu – Widzew II Łódź może być w przyszłym sezonie jednym z głównych pretendentów do wygrania IV ligi łódzkiej (jeśli oczywiście nie wygra jej w tym sezonie). Będzie to jednak trudne gdyż traci 10 punktów do lidera – Warty Sieradz.

Jesteśmy przekonani, że z tak solidnym partnerem łódzka IV liga systematycznie będzie rosła w siłę. Betcris jest dla nas gwarancją stabilności, bez której nie ma mowy o rozwoju. Teraz możemy z optymizmem spoglądać w przyszłość i skupiać się na podnoszeniu rangi oraz poziomu czwartoligowych rozgrywek – powiedział prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kenzo
13 dni temu

Przecież to samozaproszenie do tego żeby drużyny były samowystarczalne i same sobie zarabiały. Kolejny bukmacher z ofertą, pytanie co z limitami i wypłatami. Oby chłopaki skorzystali