Hat-trick Kamila Sabiłło w Radomiu

Unia Skierniewice wygrała w sobotę wyjazdowe spotkanie 32. kolejki grupy pierwszej III ligi w Radomiu z Bronią aż 4:0 (2:0). Był to 14 sukces podopiecznych trenera Piotra Kocęby w tym sezonie i jednocześnie ósmy triumf na boisku rywala. Skierniewiczanie mają na koncie 48 punktów i plasują się w czołówce trzecioligowego rankingu.

Mecz był popisem Kamila Sabiłło, który strzelił trzy gole i ma na koncie 18 trafień ligowych w tym sezonie. Skierniewiczanin rozpoczął w 36. minucie skutecznie egzekwując rzut karny. Tuz przed przerwą podwyższył na 2:0 dla Unii wieńcząc indywidualną akcję.

W 68 minucie bramkarza miejscowych pokonał Miłosz Nowak, a w 79. minucie ponowie Kamil Sabiłło wykorzystał rzut karny. Broń grała już wtedy w osłabieniu, bo czerwoną kartką w 75. minucie upomniany został Michał Kielak.

Broń Radom – Unia Skierniewice 0:4 (0:2)
Bramki: Kamil Sabiłło 36 – karny, 45, 79 – karny, Miłosz Nowak 68

Unia: Wlazłowski – Kowalczyk, Waśniowski (74′ Kosior), Gierach (84′ Szczodry), Krajewski – Winkler, Kacprzycki (84′ Drabik), Nowak (84′ Ogłoziński) , Stępień – Niedzielski (84′ Jasiński), Sabiłło.