Remis, który nie cieszy Kutna i Sokoła

Remisem 1:1 (1:0) zakończył się sobotni mecz 32. kolejki grupy pierwszej III ligi pomiędzy KS Sand-Bus Kutno, a Sokołem Aleksandrów. Podział punktów nie może jednak ucieszyć żadnej z drużyn. Miejscowi nadal poważnie zagrożeni są bowiem spadkiem do IV ligi łódzkiej, natomiast goście praktycznie już mogą przygotowywać się do gry w tej lidze.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 19. minucie po golu Macieja Kraśniewskiego. Potem mieli jeszcze okazje bramkowe, ale ich nie wykorzystali. Nie mający nic do stracenia Sokół przycisnął po przerwie i dopiął swego, bo Igor Kania doprowadził do remisu.

Ostatnie minuty meczu, to prawdziwe oblężenie bramki gości. Najpierw jednak bramkarz Sokoła fantastycznie obronił strzał głową Marcina Kaceli, a potem obrońcy gości wybili piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Bartosza Bujalskiego.

KS Sand-Bus Kutno – Sokół Aleksandrów 1:1 (1:0)
Bramki: Maciej Kraśniewski 19 – Igor Kania 72

KS: Wolański – Kraśniewski, Górecki (59′ Bujalski), Głowiński, Kacela – Skawiński, Cudowski (67′ Żyła), Bulek (78′ Maryniak), Patora (59′ Białas) – Telestak, Kasperkiewicz.

Sokół: Kowalski – Wojciechowski, Tazbir (58′ Dydak), Horoszkiewicz, Góral (58′ Zagórski) – Bartosiński, Maćczak (72′ Król), Kania, Dubenkov – Kobiera, Golański