AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasie A oraz Klasie B. Otwierający tabelę klasy okręgowej WKS 1957 Wieluń podejmie Zawiszę Pajęczno i jest zdecydowanym faworytem meczu. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich potyczek, ale warto pamiętać że może ona ulec zmianie.


tomadex wszystko dla kibica

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 3.)
(sobota – 21 maja)
14:00 – Słowian Dworszowice – Warta II Sieradz – Badziak
16:00 – Tęcza Brodnia – KS Karsznice – Szulc
17:00 – Jutrzenka Warta – Hetman Rusiec – Sztraube
17:00 – WKS 1957 Wieluń – Zawisza Pajęczno – Kulawiecki
17:00 – MLKS Konopnica – Warta Działoszyn – Holewski
(niedziela – 22 maja)
11:00 – LZS Brąszewice – Piast Błaszki – Majkowski
16:00 – TS Janiszewice – Czarni Rząśnia – Janecka
17:00 – GKS Chojne – Złoczewia Złoczew – Dawid Grzelak

Klasa A
Grupa VII
(niedziela – 22 maja)
11:00 – LKS Pyszków – GLKS Biała – Paweł Ubycha
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LKS Zapole – Kulawiecki
11:00 – LKS Socha – LGKS Charłupia Mała – Dawid Grzelak
16:00 – TS Gruszczyce – UKS Ustków – Berliński
16:00 – Jaga Lututów – LKS Kobierzycko – Śniady
17:00 – Widawia Widawa – Sokół Goszczanów – Mateusz Rutecki

Grupa VIII
(sobota – 21 maja)
16:00 – GKS Czastary – LZS Młynisko – Śniady
17:00 – LKS Masłowice – LKS Wierzchlas – Nowak
17:00 – Orzeł Wola Wiązowa – LKS Kiełczygłów – Nita
(niedziela – 22 maja)
11:00 – LZS Staw – KKS Kurów – Tosoni
11:00 – LZS Krzyworzeka – LZS Łaszew – Wawrzyniak
16:00 – GKS Siemkowice – Płomień Makowiska – Nowak
17:00 – Warta Osjaków – KS Radoszewice – Szczypkowski

Klasa B
Grupa V
(sobota – 21 maja)
16:00 – Amatorzy Zapolice – KS Rębieskie – Nowacki
(niedziela – 22 maja)
11:00 – LZS Chrząstawa – LKS Kalinowa – Dankowski
11:00 – GKS Sędziejowice – LUKS Bałucz – Jan Rutecki
14:00 – GLKS Burzenin w Woli Będkowskiej – MUKS Wróblew – Szulc
14:00 – UKS Wiewiórczyn – Unia Sieradz-Męka – Sztraube
15:00 – LKS Kamienna – Ekolog Wojsławice – Paweł Ubycha

Grupa VI
(sobota – 21 maja)
17:30 – Victoria Skomlin – KS Kraszkowice – Antończyk
17:30 – UKS Galewice – Centra Walichnowy – Bieniek
18:00 – LZS Pątnów – Prosna Wyszanów – Robert Ubycha
(niedziela – 22 maja)
11:00 – KS Czarnożyły – Piast Ruda – Śniady
13:00 – Orion Olewin – LZS Wrońsko – Antończyk

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Barber
1 miesiąc temu

Dobrze, ze nie ma Jasinskiego najgorszego łachmyty z sedziow