KS Sand-Bus Kutno przegrał ważny mecz

W zaległym meczu 26. kolejki grupy pierwszej III ligi KS Sand-Bus Kutno przegrał na swoim boisku z Unią Skierniewice 2:3 (1:2) i jest bardzo poważnie zagrożony spadkiem do IV ligi. Drużyna prowadzona przez trenera Dominika Tomczaka ma na koncie zaledwie 39 punktów i zajmuje w tabeli dopiero 13 miejsce, a ekipa z 14 pozycji ląduje w niższej lidze.

Mecz rozstrzygnął się praktycznie w pierwszych 30 minutach, po których goście prowadzili 2:0. Gole strzelili Kamil Waśniowski oraz Konrad Niedzielski. Miejscowi odpowiedzieli trafieniem Marcina Kaceli.

Na początku drugiej połowy Mateusz Stępień wykorzystał rzut karny i Unia wyszła na prowadzenie 3:1. Tuż przed końcem spotkania Wojciech Skawiński zmniejszył rozmiary porażki miejscowych. Ostatecznie KS poległ 2:3.

KS Sand-Bus Kutno – Unia Skierniewice 2:3 (1:2)

Bramki: Marcin Kacela 33, Wojciech Skawiński 89 – Kamil Waśniowski 14, Konrad Niedzielski 26, Mateusz Stępień 49 – rzut karny

KS: Wolański – Staniszewski (72′ Szczytniewski), Kasperkiewicz (72′ Górecki), Kraśniewski, Głowiński – Wielgus, Bujalski, Patora (65′ Skawiński), Telestak – Kacela (83′ Żyła), Cudowski (72′ Białas).

Unia: Wlazłowski – Broniarek (46′ Sabiłło), Waśniowski (46′ Stępień), Niedzielski (46′ Kowalczyk), Ogłoziński (46′ Gierach) – Winkler, Szczodry, Kosior, Nowak (83′ Tsurkan) – Jasiński, Drabik.