AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania do kadry Under 12

W najbliższy wtorek (31 maja) reprezentacja ŁZPN U-12 (rocznik 2010) rozegra w Warszawie mecz kontrolny z kadrą Mazowieckiego ZPN. Spotkanie na sztucznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej (Legia) rozpocznie się o 11:00. Na ten pojedynek trenerzy Marcin Krasnopolski i Aleksander Stańczak powołali 23 piłkarzy. Poniżej lista powołanych.


keeza komplety sportowe

Do Warszawy pojadą: Franciszek Zgoda, Oskar Barylski, Karol Nowakowski, Tymon Stępniewski, Igor Augustyniak, Kajetan Rzepa, Olaf Zuchora, Kacper Drwal, Igor Aleszczerikowski, Aleksander Michałowski, Mateusz Jędrzejczyk (ŁKS), Bartosz Sobiecki, Kacper Walkowski, Jan Głąb, Tomasz Kubisiak, Witold Kobyłecki, Kacper Jagodziński (Widzew), Filip Motyl, Szymon Piekarski, Alan Wódka (GKS Bełchatów), Jeremi Ciach, Karl Bogusławski (Widok Skierniewice) i Michał Gruda (Łódzka Akademia Futbolu).

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
4 miesięcy temu

Dlatego coraz częściej chłopcy z mniejszych ośrodków w naszym województwie wybierają Legię, Raków i inne akademię.

Marcin
4 miesięcy temu

Wyniki oczywiście jak będą wygrane trenerów obronią ale nie ma to nic wspólnego z rozwojem wojewódzkiej piłki nazwijcie się od razu kadrą Łodzi

Kamil
4 miesięcy temu

komedia, nawet nie stwarzają pozorów, że obchodzi ich ktoś z innych ośrodków 🙂 Może warto byłoby sprawdzić gdzie dzisiaj są ludzie, którzy grali w reprezentacjach 2000, 2001, 2002, 2003.. a którzy też opierali się na ludziach z łks, widzew etc

Krzysztof
4 miesięcy temu

Najlepsze jest to że selekcjoner U-12 MK powołał na mecz zawodników z niedyspozycjami fizycznymi (kontuzjami), są tacy co ostatnio chorowali a do kadry co niektórzy nie brali udziału w testach.