Przypieczętowały mistrzostwo Polski

TME SMS Łódź nie zawiódł kibiców i w spotkaniu, które było jednocześnie wielką fetą z okazji wywalczenia mistrzostwa Polski, rozbił na obiekcie przy Milionowej Olimpię Szczecin 7:0 (1:0). Łodzianki dały prawdziwy koncert w drugiej połowie, w której strzeliły aż sześć bramek. Wcześniej, bo już w 4. minucie, wynik spotkania otworzyła z rzutu karnego Dominika Kopińska.

Ta sama zawodniczka dwie minuty po przerwie rozpoczęła festiwal bramek. Ona sama zdobyła 4 gole. Klaudia Jedlińska dołożyła dwa trafienia, a do siatki trafiła również Anna Rędzia.

TME SMS Łódź – Olimpia Szczecin 7:0 (1:0)
Bramki: Dominika Kopińska 4-karny, 47, 79, 80, Klaudia Jedlińska 49, 60, Anna Rędzia 51

Łodzianki zakończyły sezon z dorobkiem 55 punktów. W 22 meczach wygrały 18 razy, raz zremisowały i doznały trzech porażek.