AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze w grupie pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasie A oraz Klasie B. Na ciekawe spotkanie zanosi się w Dobroniu, gdzie miejscowa Iskra zmierzy się z Włókniarzem Pabianice. Kibice obu ekip traktują mecze między tymi ekipami jak derby. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych spotkań, choć trzeba pamiętać że może się zmienić.

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(sobota – 4 czerwca)
15:00 – Iskra Dobroń – Włókniarz Pabianice – Łuczak
15:00 – Victoria Rąbień – Włókniarz Zgierz – K. Walczak
17:00 – ŁKS III Łódź – KEEZA Termy Ner Poddebice – Chojnacki
19:00 – KAS Konstantynów – GKS Ksawerów – Różycki
(niedziela – 5 czerwca)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – UKS SMS Łódź – Jankowski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 4 czerwca)
16:00 – AMII Łódź – Start Łódź – Hejduk
17:00 – LKS Czarnocin – Kolejarz Łódź – Gajek
(niedziela – 5 czerwca)
11:00 – Tęcza Janków – Saints Łódź – Szczygieł
16:00 – Pionier Baby – GLKS Dłutów – WS Piotrków
17:00 – Grabka Grabica – Milan Club Polonia Łódź – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 4 czerwca)
16:00 – KKS Koluszki – LZS Justynów – Lewandowski
16:00 – Victoria Łódź – Sokół Popów – Kubik
(niedziela – 5 czerwca)
11:00 – Iskra Głowno – MKP-Boruta II Zgierz – Kasztelan
12:00 – Zjednoczeni II Stryków – LKS Gałkówek – Gałązka
16:30 – Kalonka – Czarni Smardzew – Śpiewak
18:00 – Huragan Swędów – Polonia Andrzejów – Morawiec

Grupa III
(sobota – 4 czerwca)
15:00 – Korab Łask – Sazan Pęczniew – WS Sieradz
16:00 – Orzeł Kazimierz – PTC Pabianice – Przytuła
16:00 – MULKS Łask – Pogon II Zduńska Wola – WS Sieradz
16:20 – Włókniarz Konstantynów – Pisia Zygry – Ciupa
(niedziela – 5 czerwca)
17:00 – Olimpia Karsznice – Victoria Szadek – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 4 czerwca)
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Magnat Sierpów – Musiał
16:00 – Kanarki Małachowice – Bzura Młogoszyn – Pionko
17:00 – MKS Mianów – Ostrovia Ostrowy – Bednarski
17:00 – Malina Piątek – LKS Świnice Warckie – R. Walczak
(niedziela – 5 czerwca)
11:00 – Kotan Ozorków – Bzura Ozorków – Lesiak
15:00 – KS II Kutno – Witonianka Witonia – Morawski

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 5 czerwca)
16:00 – Łódzki Klub Sportowy – AKS SMS II Łódź – Górski
16:00 – Start II Brzeziny – Milan II MSMS Łódź – Czerwieniec
16:00 – Zawisza II Rzgów – Husaria Rzgów – Klata
16:00 – GKS II Ksawerów – Kolejarz II Łódź – Rochalski
16:00 – Metalowiec Łódź – AMII Łódź – Ślusarczyk

Grupa II
(sobota – 4 czerwca)
10:30 – Salos Róża Kutno – Fair Play Kutno – Morawski
(niedziela – 5 czerwca)
11:00 – Zryw Śliwniki – Sokół Skromnica – Kołomański
16:00 – LKS Modlna – Expom Krośniewianka – Pionko
16:00 – Grom Powodów – Orzeł Wróblew – Rogala
16:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – GKS Byszew – Sierant

Grupa III
(sobota – 4 czerwca)
15:00 – Unia Wzniesień Łódzkich – LKS II Gałkówek – Łukasik
15:00 – Sokół Lutomiersk – KP Byszewy – Kawalec
(niedziela – 5 czerwca)
11:00 – Start Szczawin – Wicher Byszewy – Komos
11:00 – LKS Gieczno – Błękitni Ciosny – Kęsik
11:00 – Dąbrówka – Powstaniec Dobra – Siech

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments