Rezerwy ŁKS zagrały piłkarski koncert

To był bardzo udany sezon dla ŁKS II Łódź. Zespół trenera Marcina Matysiaka podsumował go w najlepszy możliwy sposób rozbijając w spotkaniu ostatniej kolejki Świt Nowy Dwór Mazowiecki aż 6:1 (4:1). Już po dwudziestu minutach łodzianie prowadzili 3:0. W Świcie dwoił się i troił Jewhen Radionow, ale do honorowej bramki dopisał również czerwoną kartkę.

Tak naprawdę to mecz rozstrzygnięty był już po dwudziestu minutach. Aleksander Ślęzak, Jakub Piotrowski i Adrian Czypicki wpisali się na listę strzelców i ŁKS II prowadził w 20. minucie 3:0. Jedyną bramkę strzelił dla Świtu doskonale znany w Łodzi Jewhen Radionow. Pokonał Tomasza Kucharskiego z rzutu karnego. Jeszcze przed przerwą prowadzenie łodzian podwyższył Jędrzej Zając.

W drugiej połowie padły jeszcze dwie bramki. Autorem obu był Mateusz Jastrzembski. ŁKS z dorobkiem 54 punktów zakończył sezon na siódmym miejscu. To, jak na beniaminka, znakomity wynik.

ŁKS II Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6:1 (4:1)
Bramki: Aleksander Ślęzak 9, Jakub Piotrowski 15, Adrian Czypicki 19, Jędrzej Zając 40, Mateusz Jastrzembski 58, 88 – Jewhen Radionow 30-karny

ŁKS II: Kucharski – Radziński, Ślęzak, Lambrecht (56′ Karlikowski), Coulibaly (67′ Gmosiński) – Zając, Czypicki, Kościuk, Radwanek (78′ Jan Łabędzki), Lipień (56′ Jastrzembski) – Piotrowski (78′ Król).

Źródło i zdjęcie: lkslodz.pl