AKTUALNOŚCI
Bogdan Jóźwiak poprowadzi GKS Bełchatów

Jedna z kart została odkryta. Zespół Akademii GKS Bełchatów, który dołączony został do IV ligi łódzkiej, poprowadzi w sezonie 2022/2023 Bogdan Jóźwiak (na zdjęciu). 51-letni szkoleniowiec ostatnio trenował Ursus Warszawa. W naszym regionie prowadził Wartę Sieradz, Sokoła Aleksandrów, Lechię Tomaszów i Pelikan Łowicz.

promocja keeza

Jóźwiak piękne karty zapisał przy swoim nazwisku jako piłkarz. Zagrał w 165 meczach najwyższej klasy rozgrywkowej (Widzew Łódź, Petrochemia Płock, RKS Radomsko). Karierę kończył w Pelikanie Łowicz.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
KibicFutbolu
6 dni temu

Patrzę po prostu na to szerzej. Dopóki w Radomsku były pieniądze to piłkarze tacy jak właśnie Bogdan zapierdalali i na prawdę ciężko było sobie wyobrazić bez jego charakteru i żelaznych płuc nasza drugą linię. Cyrki że sprzedawaniem się zaczęły,gdy u nas w ogóle nie było pieniędzy a żyć z czegoś oni musieli. Nie wybielam,staram się zrozumieć ich motywy działania. W Polsce wszyscy handlowali i taka jest prawda a to co się dzieje z naszym selekcjonerem to wisienka na torcie całego tego syfu… A czy dalej się w niższych ligach nie handluje?… Cholera wie,ale sądzę,że ten proceder dalej trwa. W mniejszej… Czytaj więcej »

jaaa
8 dni temu

KibicFutbolu Ty tak poważnie? Bogdan J. sprzedawał mecze RKSu a Ty go chcesz z sentymentem widać? Najlepiej do stóp mu padnij z kwiatami. Dla takich ludzi nie powinno być miejsca w piłce. Różnica jest tak że wcześniej handlowało się meczami a teraz piłkarzykami. Najlepszy przykład to taktyczny geniusz Szwarc. Niestety piłka nigdy nie została nigdy oczyszczona podobnie jak organy państwowe po roku 1989 .Ten rak został na swoim miejscu i ma się dobrze.

KibicFutbolu
12 dni temu

Tylko warto mieć na uwadze dlaczego został skazany i jaka była sytuacja w Rksie. Nie chcę usprawiedliwienia szukać na siłę,ale patologia w polskiej piłce była niesamowita.

Co by się nie działo dla mnie Bodzio to Bodzio i nie powiem na niego złego słowa tylko z miłym sentymentem przywitany zostanie na brzeźnickiej.