AKTUALNOŚCI
Barażowy mecz o IV ligę już w sobotę

Ceramika Opoczno ustaliła dokładny termin pierwszego barażowego pojedynku o awans do IV ligi łódzkiej. Pojedynek z Widokiem Skierniewice odbędzie się w sobotę (25 czerwca) o 18:00 na stadionie przy ul. Sportowej. Wstęp dla wszystkich kibiców jest wolny. Rewanż odbędzie się 29 czerwca (środa) w Skierniewicach.

gadzety kibica keeza

 

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
axel
9 dni temu

Czerwona kartka nie była za faul, była za to, że zawodnik Ceramiki kopnął dwukrotnie leżącego przeciwnika.

Julas
10 dni temu

Bardzo dobre widowisko. Fantastyczny doping ok 900 kibiców na meczu barażowym klasy okręgowej brawo Opoczno. Czerwonej kartki nie było nie wiem skąd sędzia wyrzucił piłkarza z Ceramiki po takim faulu Opoczno jak nagraliście odwołujcie się. A w środę trzymam kciuki że wygracie.

RRR
11 dni temu

Dla naszych chłopaków, którzy są w klubie od 4-5 roku życia będzie to wyjątkowy mecz. Zawsze w Widoku powtarzaliśmy im, że wychowankowie są dla nas skarbem, że zawsze będziemy ich wspierać i na nich stawiać. Ten mecz jest dla nich wyjątkowy, długo na niego czekali, długo na niego pracowali. Na boisku może wydarzyć się wszystko, chłopaki na pewno zagrają na 100%. Panowie, mała prośba. Nie psujcie tego święta kłótniami w komentarzach. Wspierajcie swoje drużyny. Jak ktoś nie lubi Ceramiki niech wspiera w tym meczu Widok, jak ktoś nie lubi Widoku niech wspiera Ceramikę. Jak macie wolną sobotę wpadnijcie na mecz,… Czytaj więcej »