ŁKS zremisował z ekstraklasową Stalą

Pierwszoligowy ŁKS zremisował na zakończenie zgrupowania w Woli Chorzelowskiej z występującą w PKO Ekstraklasie Stalą Mielec 1:1 (1:0). Gola dla mielczan strzelił Maciej Wolski, były piłkarz łódzkiej drużyny. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala wyrównali tuż przed końcem spotkania po strzale Macieja Dąbrowskiego. W środę łodzianie kończą zgrupowanie.

ŁKS rozegra jeszcze jeden mecz sparingowy 9 lipca. Będzie to spotkanie z drugoligowym Zniczem Pruszków, a nie jak pierwotnie planowano z pierwszoligowcami z GKS Tychy. Mecz odbędzie się na stadionie im. Władysława Króla w Łodzi.

ŁKS Łódź – Stal Mielec 1:1 (0:1)
Bramki: Maciej Dąbrowski 89 – Maciej Wolski 34

ŁKS. I połowa: Bobek – Wszołek, Lorenc, Monsalve, Szeliga – Ochronczuk, Kort, Kuźma, Pirulo – Kelechukwu, Balongo. II połowa: Kozioł – Wszołek, Monsalve (59’Koprowski), Lorenc, Szeliga – Kuźma, Trąbka, Kort, Pirulo – Biel, Balongo. Od 65 minuty na boisku pojawili się ponadto: Dąbrowski, Dankowski, Bąkowicz, Nowacki, Kowalczyk, Moreno, Radaszkiewicz.