AKTUALNOŚCI
Omega Kleszczów zagra sześć sparingów

Na 5 lipca (wtorek) trener Omegi Kleszczów Jacek Berensztajn wyznaczył pierwsze zajęcia swojej drużyny przed nowym sezonem w IV lidze łódzkiej. Już trzy dni później (8 lipca) trzeci zespół minionego sezonu rozegra pierwszy sparing. W Kleszczowie zmierzy się z Lechią Tomaszów. Łącznie Omega zagra sześć gier kontrolnych, a ostatnim rywalem będzie Victoria Częstochowa.

promocja keeza

16 lipca Omega zagra w Łodzi z rezerwami ŁKS, a cztery dni później (20 lipca) zmierzy się u siebie ze Złoczewią Złoczew (sieradzka klasa okręgowa). 23 lipca zaplanowany jest trójmecz w Bełchatowie. Zagrają: GKS, Orkan Buczek i Omega. 30 lipca w Kleszczowie rywalem drużyny trenera Berensztajna będzie częstochowska Victoria.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
88k
1 miesiąc temu

Koniec kasy w omedze kleszczow ,gmina ograniczyla Berkowi kase i stworzyl sie problem

Karol
1 miesiąc temu

Kasy brak aż nie do wiary ,ale mocne nastąpiło tąpnięcie w gminie

Hans
1 miesiąc temu

Wszystko, to znaczy co? Grają sobie spokojnie w czubie IV ligi chłopakami z regionu, nie przepłacają i nie ściągają gwiazd z Łodzi. 3. liga by się wiązała z większymi nakładami pieniędzy, o drugą by nie powalczyli, a raczej byłaby to gra na poziomie obecnie Pelikana czy Kutna, na pograniczu strefy spadkowej a środka tabeli. Po co więc inwestować w takie coś, jak można sobie grać swoimi chłopakami na fajnym poziomie w IV lidze na spokojnie, bez presji czy ciśnienia.

głowa
1 miesiąc temu

szczególnie mają kibiców

ciekawy
1 miesiąc temu

czemu w Kleszczowie nikt nie chce powalczyć o 3 lige? przecież maja wszystko by tam być.