AKTUALNOŚCI
Trwa licytacja o Tomasza Bąkowicza

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że utalentowany pomocnik Omegi Kleszczów Tomasz Bąkowicz (na zdjęciu) powalczy w przyszłym sezonie o III ligę w barwach Widzewa II Łódź. Tymczasem do licytacji o tego piłkarza włączyła się Akademia GKS Bełchatów, która, jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, zaproponowała dużo lepsze warunki niż łódzki klub.

getry piłkarskie keeza

Wszystko powinno wyjaśnić się już w najbliższych dniach. Akademia pierwszy trening pod wodzą Bogdana Jóźwiaka ma zaplanowany na 4 lipca (poniedziałek). Nie znamy jeszcze planu przygotowań dołączonej do IV ligi drużyny. Wiemy jedynie, że 23 lipca ma zagrać w Bełchatowie trójmecz z Orkanem Buczek i Omegą Kleszczów.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paul
1 miesiąc temu

Do B.Jędrzejczak
Do 1998 roku Czermno z klubem Heko administracyjnie należało do powiatu piotrkowskiego , a obecnie jest to świętokrzyskie.

B. Jędrzejczak
1 miesiąc temu

Do Paul: Heko to województwo świętokrzyskie było.

Super express
1 miesiąc temu

Co

Paul
1 miesiąc temu

Region łódzki jeszcze kilka lat temu posiadał 3 drużyny w ekstraklasie( ŁKS , Widzew i GKS Bełchatów). Są to najbardziej zasłużone kluby , które coś dokonały dla Polskiej piłki ( ŁKS – dwa mistrzostwa , Widzew – cztery mistrzostwa i GKS wicemistrzostwo ) , dając również wielu reprezentantów kraju do różnych reprezentacji wiekowych ŁKS i Widzew to multum , a GKS również chociażby Jacek Berensztajn , Rado Matusiak , Łukasz Gerguła czy Dawid Nowak itp. Dlatego rolą ŁZPN jest pomoc i wsparcie takim klubą z naszego regionu i bardzo was proszę nie piszcie bzdur , kto od jakiej ligi powinien… Czytaj więcej »

Kierek
1 miesiąc temu

Do futbolista.. Bo ŁKS i Widzew wycofał się z pierwszej ligi a nie z drugiej… Za późno się GKS obudził a tu patrz jednak nie za późno i od 4 elegancko sobie zacznie, cwaniactwo