AKTUALNOŚCI
Trwa licytacja o Tomasza Bąkowicza

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że utalentowany pomocnik Omegi Kleszczów Tomasz Bąkowicz (na zdjęciu) powalczy w przyszłym sezonie o III ligę w barwach Widzewa II Łódź. Tymczasem do licytacji o tego piłkarza włączyła się Akademia GKS Bełchatów, która, jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, zaproponowała dużo lepsze warunki niż łódzki klub.


keeza komplety sportowe

Wszystko powinno wyjaśnić się już w najbliższych dniach. Akademia pierwszy trening pod wodzą Bogdana Jóźwiaka ma zaplanowany na 4 lipca (poniedziałek). Nie znamy jeszcze planu przygotowań dołączonej do IV ligi drużyny. Wiemy jedynie, że 23 lipca ma zagrać w Bełchatowie trójmecz z Orkanem Buczek i Omegą Kleszczów.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
KibicFutbolu
2 miesięcy temu

Powinni zaczynać od b klasy.
Długów nie ma,teraz kasa się znajdzie,znowu pójdziecie do góry,długi się narobią i za parę lat powtórka z rozrywki.
ŁKS i Widzew też to za parę lat czeka…. Patologia i tyle.

Osobiście uważam,że spadkowicze jak i akademia będą silne,ale Rks,rezerwy Widzewa jak i omega Kleszczów w mojej opinii będą top 3 nadchodzącego sezonu.

Michał
2 miesięcy temu

Na miejscu widzewiaków bym robił wszystko żeby chłopaka wziąć wielki talent dziwne ze w 4 lidze tylko propozycje chłopak spokojnie na 2 ligę minimum moim zdaniem skromnym i młodzieżowca status posiada

Futbolista
2 miesięcy temu

Do Harry: Akademia GKS ma grać seniorami żeby kontynuować tradycje GKS-u w Bełchatowie. To nie jest SMS którego celem jest ogrywać młodych zawodników. Nowy GKS pod szyldem Akademii nie ma obowiązku grać tylko młodzieżą i przez to skazywać się zaledwie na walkę o utrzymanie w IV lidze. Pisanie o jakiejś niesprawiedliwości dla juniorów to bzdura. Jeśli młodzi dadzą radę w IV lidze to także będą grać. A odnośnie pozbycia się długów: Widzew i ŁKS zrobiły dokładnie to samo… GKS trwał z długami jak długo mógł… ŁZPN rozumie potrzebę pomocy najlepszym klubom naszego województwa które przez długi upadły i dlatego pozwolił… Czytaj więcej »

Info
2 miesięcy temu

Bąkowicz wychował się w Bełchatowie, więc naturalne jest to, że tu wróci.

Harry
2 miesięcy temu

Skoro miejsce w 4 lidze dostała Akademia GKS Bełchatów to powinni w niej grać młodzi zawodnicy, a nie zaciąg z całego województwa i do tego nie młodzieży lecz również starszych już zawodników. Jest to strasznie niesprawiedliwe. Klub GKS Bełchatów tak naprawdę pozbył się długów i zaczyna wszystko od zera (oczywiscie nie od „B: klasy) pod przykrywką Akademii. Co na to ŁZPN?