Ceramika Opoczno wróciła do IV ligi

Tylko rok trwał rozbrat Ceramiki Opoczno z IV ligą. W dwumeczu barażowym z Widokiem Skierniewice opocznianie nie pozostawili rywalowi najmniejszych wątpliwości, że są zespołem zdecydowanie lepszym i wygrali dwa spotkania – na swoim boisku 3:2 (2:0), a w środowym rewanżu aż 5:1 (3:1). Obie drużyny to wicemistrzowie swoich grup KEEZA Klasy Okręgowej.

Goście już w 10. minucie wyszli na prowadzenie po golu Natana Meto. Wprawdzie miejscowi szybko wyrównali, lecz opocznianie jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie pokonali bramkarza Widoku. Mecz rozstrzygnął się na początku drugiej połowy, kiedy to Ceramika w odstępie trzech minut zdobyła dwie bramki.

Widok Skierniewice – Ceramika Opoczno 1:5 (1:3)
Bramki: Piotr Truszkowski 18 – Natan Meto 10, 45, Damian Telus 28, 48, Paweł Kowalczyk 51