AKTUALNOŚCI
Bartłomiej Bartosiak znów w GKS Bełchatów

Długo trwały negocjacje prezesa klubu Szymona Serwy z Bartłomiejem Bartosiakiem w sprawie kontraktu na grę w IV lidze łódzkiej. Bartosiak trenował z zespołem Bogdana Jóźwiaka, ale zachowywał się jak wytrawny pokerzysta. Ostatecznie obie strony doszły do porozumienia i 31-letni pomocnik znów przywdzieje barwy bełchatowskiego klubu.

Bartosiak w ostatnim sezonie występował w drugoligowej Wiśle Puławy, w której rozegrał 26 spotkań, strzelając osiem bramek. Wychowanek GKS występował w pierwszej drużynie seniorów z ulicy Sportowej, z małym epizodem na grę w Stali Stalowa Wola, przez 12 lat (2009-2020). Teraz wraca na GIEKSA Arenę, aby pomóc w awansie do III ligi (grupa I).

Źródło: własne, GKS Bełchatów, zdjęcie: GKS Bełchatów

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
88k
2 miesięcy temu

Do bonbon…..masz racje kto na to pozwolil na taki przekrent ,musimy wycofac druzyny bo finansowo nie wytrzymamy rywalizacji i w okresie zimowym min 4 druzyny sie wycofaja z braku kasy

Anonimowy
2 miesięcy temu

Oby Sulejów i Kleszczów zrobił im niespodziankę.

Arek
2 miesięcy temu

Patryk LKS i Widzew to inna półka. Wasz klub cały czas funkcjonuje za pieniądze nas Wszystkich podatników. Miejsce w 4 lidze miała zająć Akadamie a nie GKS. Zrobiono jeden wielki szwindel i po raz kolejny stworzono Wam zabawę za nasze pieniądze. Nie dziw się ze będziecie nie lubianym klubem w regionie.

Marek
2 miesięcy temu

Nie GKS tylko Akademia….. Która dostała kasę a ten nowy twór okrada dzieci

bonbon
2 miesięcy temu

Masz problem koleś z 8 kropkami. Właśnie publicznie nawołujesz do rozrób na stadionach. Jesteś tak zaślepiony w nienawiści do GKS-u że łamiesz prawo. Prawdziwy kibol dla którego liczy się tylko rozróba z rzekomymi wrogami z innego klubu. To żałosne.