AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania na zgrupowanie U-13

W dniach od 30 lipca do 6 sierpnia ośrodek Rekord w Bielsku-Białej będzie główną bazą reprezentacji ŁZPN U-13 (rocznik 2010). Trenerzy Marcin Krasnopolski i Aleksander Stańczak zabiorą na zgrupowanie 18 zawodników. Poniżej lista powołanych młodych piłkarzy, którzy muszą stawić się na zbiórce 30 lipca o 8:30 na parkingu łódzkiej Atlas Areny.


tomadex wszystko dla kibica

Pod Klimczokiem będą trenowali: Igor Świtkowski, Nikodem Kałużny (Ceramika Opoczno), Mikołaj Ćwikliński, Kacper Drwal, Igor Aleszczerikowski, Tymon Stępniewski, Mateusz Jędrzejczyk, Igor Augustyniak, Kryspin Tomkowski (ŁKS Łódź), Jakub Ryzlak (Stal Niewiadów), Kacper Jagodziński, Tomasz Kubisiak, Jan Głąb, Witold Kobyłecki, Kacper Walkowski, Bartosz Sobiecki (Widzew Łódź), Michał Gruda (Łódzka Akademia Futbolu) i Kacper Niewiadomski (GKS Bełchatów).

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zenada
2 miesięcy temu

Coach co Ty gadasz? Konsultacje? Pisanie do trenerów w aplikacji Watsup nazywasz konsultacjami? Wydaje mi się, że skauting, jeżeli już nie mamy zawodowych trenerów zajmujących się tylko kadrami wojewódzkimi(swoją drogą to jest żenada) to taki trener powinien utrzymywać kontakt z trenerami jak to nazwałeś „mniejszych ośrodków”. Jest fajny chłopak? Trzeba przyjechać kilka razy i takiego chłopca oglądać w różnych sytuacjach, ponieważ taki dzieciak nawet jak przyjedzie na „konsultację” ( :DDDD) może się spalić, bo to tylko dzieciak. A najlepsze już są sugestie takich trenerów „sugeruje przejście do naszego klubu, bo będzie problem z kolejnymi powołaniami”…sorry ale to wszystko śmierdzi amatorszczyzną… Czytaj więcej »

Coach
2 miesięcy temu

Edson tak się składa, że ŁKS tak działał skoutingowo, że najlepszych chłopców i z najlepszym potencjałem ma u siebie w Akademii, więc komentarz całkowicie nietrafiony. Właśnie chłopcy z Sieradza, Zduńskiej Woli, Pabianic, Aleksandrowa, Głowna, Rzgowa, Skierniewic itd są już w klubie. Oczywiście „trafi” się jeszcze chłopak z mniejszego ośrodka ale zapewniam, że były robione konsultacje w każdym okręgu i chłopcy wykazali się mniejszymi umiejętnościami.

frabek
2 miesięcy temu

Chcesz grać to musisz być 2 razy lepszy od tego co myślisz, że gra po znajomości. Proste jak drut. Więc albo grasz albo ciężko trenujesz albo masz rodzica co ma pretensje do świata, że jest jaki jest.