AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

To już ostatni weekend z meczami sparingowymi drużyn z III ligi (grupa I) i IV ligi (grupa łódzka). Za tydzień rozpocznie się bowiem walka o ligowe punkty. Łódzki Futbol tradycyjnie podaje wyniki meczów wraz ze strzelcami bramek (jeśli kluby będą chciały je podać). Unia Skierniewice utajniła nawet godzinę rozpoczęcia spotkania.

Sparingi drużyn III ligi:
(sobota – 30 lipca)
ŁKS II Łódź – RKS Radomsko 4:1 (1:1)
(Łukasz Dynel 2, Maciej Radaszkiewicz, Piotr Gryszkiewicz – testowany)
Lechia Tomaszów – Star Starachowice 0:3 (0:0)
Pelikan Łowicz – GKS Bełchatów 0:1 (0:1)
(Mariusz Holik)
Pelikan Łowicz – Ursus Warszawa 2:3 (2:1)
(dla Pelikana: Dawid Flaszka 2)
Jarota Jarocin – Warta Sieradz 0:3 (0:1)
(Wiktor Płaneta 2, Kacper Sionkowski)
Unia Skierniewice – Mszczonowianka Mszczonów 2:0 (1:0)
(Jakub Paciorek, Jakub Dudziński)

Sparingi drużyn IV ligi:
(piątek – 29 lipca)
KS Sand-Bus Kutno – Zryw Wygoda 4:0 (2:0)
(Marcin Kacela 2, Adrian Kralkowski, testowany)
AKS SMS Łódź – Stal Głowno 4:1 (2:1)
(dla AKS SMS: Kacper Dumicz, Dawid Froncek, Patryk Pietrasiak, Kacper Piotrowski)
Zjednoczeni Stryków – Start Brzeziny 4:3 (0:2)
(dla Strykowa: Michał Drogosz, Szymon Młynarczyk, testowani 2)
(sobota – 30 lipca)
Włókniarz Zelów – GKS Ksawerów 2:1 (1:1)
(dla Zelowa: Igor Świątkiewicz 2)
Orkan Buczek – LKS Kwiatkowice 4:3 (2:1)
(Daniel Potakowski, Grzegorz Kowalski, Norbert Dregier, Andrzej Dolot – Jardel Cruz 2, Patryk Olszewski)
Zryw Wygoda – MKP-Boruta Zgierz 3:8 (3:3)
(Krystian Kruk, Bartosz Wudkiewicz, Wołodymyr Mołodczenko – Mateusz Misiak 5, Karol Chmielewski, Oskar Osiński, Kacper Figurski)
Skalnik Sulejów – Neptun Końskie 3:1 (1:1)
(dla Skalnika: Mateusz Śliwka, Adrian Leśniczuk, testowany)
Oskar Przysucha – Stal Niewiadów 1:0 (0:0)
Pogoń Zduńska Wola – ŁKS III Łódź 1:5 (1:2)
(dla Pogoni: Mikael Idzikowski)
Polonia Piotrków – Szczerbiec Wolbórz 6:3 (4:1)
(dla Polonii: Adrian Malicki 4, Dawid Lenarcik, Maciej Brodecki)
WKS 1957 Wieluń – Złoczewia Złoczew 3:1 (1:0)
(Jakub Szaniec, Damian Wiśniewski, Tomasz Klimaszewski – Dawid Przezak)
Omega Kleszczów – Victoria Częstochowa 1:2 (1:0)
(gol dla Omegi: testowany)
Widzew II Łódź – Wisła II Płock 2:3 (1:0)
(dla Widzew II: Filip Przybułek, Jakub Juchacz)
Ursus Warszawa – GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Ceramika Opoczno – LKS Promna – meczu nie rozegrano, LKS się nie stawił
Ceramika Opoczno – MGKS Drzewica 2:7 (0:4)
(Mikołaj Mularczyk, Kacper Panfil – Sebastian Miązek 3, Hubert Wiktorowicz 3, Wojciech Ruta)

Sparingi drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
Polonia Gorzędów – GUKS Gorzkowice 0:0

LKS Czarnocin – UKS Concordia 1909 Piotrków 0:2
(Artur Jędrzejczyk, Krystian Bujakowski)
Iskra Dobroń – Włókniarz Pabianice 3:2
Start Niechcice – LKS Mniszków 4:4
(dla LKS: Mateusz Ścierwicki, Jakub Benesiewicz, Mateusz Janikowski, Mateusz Rek)
LKS Mierzyn – Skalnik II Sulejów 0:0
GLKS Wołucza – IKS Inowłódz 5:4 (1:1)
Bramki dla Inowłodza: Patryk Sutowicz, Kamil Piątek, Aureliusz Krzyżanowski, Sebastian Blachowski
GKS Głuchów – RKS Rzeczyca 0:4
LKS Różyca – AMII Nowosolna 15:4
GLKS Sarnów/Dalików – Kobra Leźnica Wielka 1:2
Korona Łaguszew – Witonianka Witonia 3:4
Bzura Ozorków – Orzeł Parzęczew 1:5
KS Karsznice – Korab Łask 3:0
Olimpia Wola Załężna – Pilica Tomaszów Mazowiecki 2:2
Unia Sieradz-Męka – Hetman Sieradz 7:3 (4:1)

Bramki dla Hetmana: Marcin Parteka, Bartosz Świącik -karny, Jakub Wilczyński
LKS Dobryszyce – Czartoria Ręczno 3:4
GKS Chojne – LKS Zapole 1:4 (0:0)
Relax Czerniewice – Start Pukinin 12:1
Amatorzy Zapolice – LKS Kamienna 0:1
Włókniarz Pabianice – MKP-Boruta II Zgierz 7:1
GKS Siemkowice – LZS Woźniki 6:3

 

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Start
9 dni temu

Iskra Babsk – Start Pukinin II 4-5

12 dni temu

Xxx przestań oceniać po sparingach bo widzę że nic pojęcia o piłce nie masz widzisz tylko porażki i zawodników co nie strzelają w meczach kontrolnych. Zmień dyscyplinę może.

Paweł
12 dni temu

Chojne – Zapole 1:4

football
13 dni temu

Siemkowice grały z LZS Woźniki, z piotrkowskiego

1 7 8 9