Podział punktów przy ul. Reagana

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie pierwszej kolejki IV ligi pomiędzy Polonią Piotrków Trybunalski, a Omegą Kleszczów. Gospodarze kończyli to spotkanie w osłabieniu po czerwonej kartce Daniela Nowaczyka. Wynik jest jednak zasłużony i nie krzywdzi żadnej z drużyn. Zarówno w Omedze jak i Polonii debiutowali nowi zawodnicy.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym, choć oba zespoły mogły trafić do siatki. Znacznie ciekawiej było po przerwie. W 55. minucie goście wyszli na prowadzenie po golu Dawida Pałyski. W 69. minucie było jednak 1:1, a bramkarza przyjezdnych pokonał niezawodny Adrian Malicki. Polonia rzuciła się do ataku, ale dość szybko podcięła sobie skrzydła. W 72. minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został najstarszy na boisku Daniel Nowaczyk. Omega w końcówce przycisnęła, ale nie zdołała już odzyskać prowadzenia.

Polonia Piotrków Trybunalski – Omega Kleszczów 1:1 (0:0)
Bramki: Adrian Malicki 69 – Dawid Pałyska 55

Polonia: Kłys – Nowaczyk, Brodecki, Zagórski, Drągowski (64′ Jagodziński) – Szulc (15’ Raszewski), Gambka (46’ Jakubiak), Przybysz, Przybył (46′ Pióro), Lenarcik (74′ Baraukou) – Malicki (81′ Mielczarski)

Omega: Wiśniewski – Roczek, Lenarczyk, Niedbała, Jakubiec – Łudczak, Kapica (82′ Miarka), Pałyska, Szewczyk (55′ Aludauri), Michalak – Jaszczak (55′ Ociepa)